Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CBeebies

[!] Klucz STEAM CS 1.6 za wbicie 10 levela w League of Legends [!]

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jako iż posiadałem kiedyś własną sieć serwerów po której zostało mi do wydania 40 kluczy steam do gry Counter Strike 1.6 to muszę się ich jakoś pozbyć lecz nie za darmo.

Sprawa jest prosta:

Otóż zakładasz nowe konto w League of Legends z podanego niżej linku, wbijasz na tym koncie 10 level i zgłaszasz się do mnie na Gadu-Gadu, ewentualnie na PW. Po czym podajesz mi swój nick na którym grałeś, ja sprawdzę czy rzeczywiście wbiłeś 10 level rejestrując się z mojego linku i wtedy daję Ci klucz steam do gry Counter Strike 1.6.

Link do rejestracji [league of legends] - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f79b1c85a611331645526

KONTAKT:

GG - 47302575

Edytowane przez CBeebies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tym 100 % prawdy? :)

 

Gdzieś na bank jest haczyk , już to widzę jak koleś rozdaje klucze do Cs'a. W tym kraju nic nie ma za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak, ja musze sobie steam'a załatwić :P.

 

 

 

Ps. Dlaczego nie moge założyć tematu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tym kraju nic nie ma za darmo

Ale on nie rozdaje za darmo ;p

Pewnie w LoL'u coś dostanie jak ktoś nabije 10lvl, rejestrując się z tego linku...

 

Ale 100% pewności nigdy nie ma ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniając kwestie wbicia lvl'a. Jeśli wystarczająco dużo osób osiągnie ten 10lvl koleś nie dostanie hajsu, a pkt które poźniej może wymienić na nowe postacie, odblokowywać różne unikalne skiny itp. 

Osobiście jednak nie zaufałbym mu... skąd pewność, że on te klucze posiada i nie chce tanim i szybkim kosztem się na Was "wzbogacić". Zawsze można do niego napisać na tym gg i dowiedzieć się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam Wam pokazać dowód zakupu tych kluczy ? Z przyczyn prywatnych musiałem skasować sieć, sprzedać serwery a klucze, które zakupiłem na rzecz sieci miały być użyte do konkursu lecz nie udało się. Jako, że zacząłem grać w League of Legends to pomyślałem, że mogę się ich jakoś pozbyć niż sprzedawać na allegro o ile by mi się udało je sprzedać, bo teraz klucz steam można kupić od 10 zł. Jak ktoś nie wierzy to już jego problem, ktoś zaryzykuje to będzie zadowolony tak samo ja. Tyle na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×