Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Klaqson.

Sprzęt do gry w CS

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak od pewnego czasu przestałem grać na modach itp innych gufnach a zacząłem myśleć o poważnej grze,jaki sprzęt polecacie do tej gry głównie chodzi mi o

myszki, ślizgacze, podkładki, słuchawki i klawiatury itp.

obecnie mam sprzęt "gówniany" za kilka zł , jedyne co mam "dobrego"  to creative fatality hs-1000 a planuję nabyć Steelseries Siberia V2

proszę o jakiś prof. sprzęt ;p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek sam je mam i polecam. Reszty nie kupuje bo to nie ma sensu, jedynie jeszcze jakąś myszke i podkładka, choć sam gram bez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na fatalitkach od ladnych paru lat i myszce - razer lachesis. Jak dla mnie nic wiecej nie potrzeba i polecam w 100%. A jesli chcesz jakas podkladke to albo Razer Goliathus albo cos od steelseries. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam Steelseries 5h v2 i całkiem całkiem grają na moim zintegrowanym realteku (a słuchawki same nie odpadają @KoZa08 xD) Myszka też jakiś bezprzewodowy microsoft (podobno 1000 dpi) w zestawie z klawiaturą, ale zamierzam kupić Steelseries kana lub kinzu v2 pro <== Jeżeli ktoś ma/miał jedną z nich to proszę o opinie ;) Co do podkładek to ja mam jakąś taką za 3 zł wygraną na jakiś tam zawodach z fujifilm'a. Ale w najbliższym czasie (jak przybędzie gotówki ;)) to myślałem nad Steelseries QCK+, na której już mi na pewno nie braknie miejsca ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od wlasnego uznania i czucia. Ja gram an fatalkach juz chyba z 5-6 lat ale nie dma sb glowy uciac ;p moge tlyko powiedziec ze dlaem za nie 200zl a teraz ile max 100 chyba stoja, myszke mam logitecha mx-revolution i mi dobrze sluzy, podkladke steelseries i to na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram bez podkładki myszką od Logitecha i na jakichś zwykłych słuchawkach od Samsunga. Idealnie mi się gra:D 

 

Jednak jeżeli miałbym coś polecić do "profesjonalnej gry" to słuchafony Fatality i myszka od Razera(lachesis może chociażby być).

Podkładka wedle uznania, zależy czy równy blat stołu/biurka/czegokolwiek masz równy. Wg mnie jak jest dobry to dużo lepiej się gra bez podkładki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×