Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mAlinowazelkA

 • Content Count

  597
 • Posts on chatbox

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Profesjonalista

About mAlinowazelkA

 • Grupa Użytkownik

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:0:26502767

Profile Information

 • Nick w grze:
  mAlinowa zelkA
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Damian
 • Skąd:
  Lublin
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna
 1. Do zamknięcia. Sam sobie poradziłem. DZIĘKI WSZYSTKIM
 2. Miałem problem przed chwilą. Naprawiłem. Wejdź w grze w ustawienia wideo. Tam jest coś takiego jak multiwyświetlanie czy multirendering. Trzeba zmienić z włączone na wyłączone. Mi pomogło. Może lekko detale się zmniejszyły, ale za to skoczyły fpsy. No i oczywiście nie wywala jak do tej pory z gry.
 3. Nie bardzo wiedziałem gdzie napisać ten temat, ale chyba to odpowiednie miejsce. Otóż mam(wkurwiający już) problem z cs:go. Odpalam niezależnie na jakim serwie czy to z botami, czy też turniejowego. Minie runda, dwie, trzy, czasem od razu po rozgrzewce. Zatrzymuje się gra(gigantyczny lag) i po jakimś czasie(o ile nie wyłączę kompa sam) wywala bluescreen. Czyściłem laptopa wczoraj i zmieniałem nawet tą całą pastę chłodzącą. NIC. Wkurwia mnie to już, bo nie da się zagrać nawet z głupimi botami. Grafika AMD RAdeon HD 6550M Procesor i3-370M RAM 4GB DDR3 Macie jakieś porady?
 4. Powiem prosto z mostu od siebie i kumpli. CHUJNIĄ jest zrobienie w cs:go serwera only"jakaś mapa". Beznadzieja.
 5. Nawet jakby nie była, warto wgrać. Może akurat będzie pozytywne głosowanie.
 6. Dać wolny wybór tak jak jest do tej pory. Tylko, żeby faktycznie cache i overpass działały. Poza tym bez zmian. Zostawić dust2, inferno, nuke, mirage. Ewentualnie train`a dodać.
 7. Siemka to znowu ja. Razem z kumplami doszliśmy do wniosku i zauważyliśmy, że potrzeba pewnej zmiany, a właściwie naprawienia pewnej rzeczy na serwerze GO. Mianowicie chodzi o mapy cache i overpass. Najzwyczajniej nie działają. Wiadomo na koniec mapki jest głosowanie. Zakładamy, że wygrywa cache. Dochodzi do zmiany i..... wczytuje się nuke, inferno, dust2 czy cokolwiek innego, ale nie żądana mapa. Tak jest w przypadku tych właśnie map.
 8. Zacznę od tego, że zacząłem na kopytkowym GO grać od ubiegłego weekendu. Gram zazwyczaj razem z kumplami ze studiów. Pierwsza rzecz jaka od razu rzuca się w oczy to ZBYT KRÓTKIE trwanie mapy. Wygrywasz zaledwie kilka rund i zmiana i zmiana i zmiana. Lipnie się tak gra gdy non stop jest zmiana. Dlatego proponuję zwiększyć czas trwania do na przykład 13 rund wygranych. Może być mniej może być więcej, ale 8 jak jest do tej pory to zdecydowanie za mało.
 9. 1. Nick admina: mAlinowa zelkA 2. Okres (dd/mm - dd/mm): od zaraz do połowy lutego 3. Powód: inżynierka 4. Inne informacje: piszę pracę, robię projekty i zaliczenia. Może mnie czasem nie być, a czasem mogę być. Dodatkowo kupiłem za namową kumpli cs:go. Zatem pojawię się też na kopytkowym GO. Już w sumie od jakiegoś czasu gram w kratkę, wypadałoby w końcu to usprawiedliwić. Przepraszam, że tak późno.
 10. Sprawdziłem. Tnie tak samo praktycznie....
 11. Wytłumaczcie mi co może być grane. Razem z dwoma kumplami mamy tego samego neta. Komputer spełnia wymagania gry;p Korzystamy z tego samego neta. Mnie tnie w chuj, ping niestabilny zajebiście, a oni spokojnie bez lagów sobie grają. Co jest grane?
 12. Zdziwiłbyś się jak trudno zrobić.... Mam tylko jedną prośbę. Włącz jeszcze raz to demko i zobacz gdzie popełniłeś błąd w ocenie. Pierwsza akcja ewidentnie słychać, że wbiegasz na długą. Leci granat. Twoje kroki ustają. Zatem jesteś albo od razu za skrzynką, albo minimalnie po prawej za rogiem czekasz. Leci skan. Trafna decyzja. Druga akcja, PROnd wbiega do anarchii. Rzuca standardowo granaty jak co rundę. Nagle, słychać 2-3 kroki jak ktoś plecy robi ze środka. Odwraca się i analizuje, że do tego czasu już na blisko by ktoś podszedł. Leci granat i zaraz za nim skan. A to, że trafił akurat tam gdzie stoisz to spore szczęście. Przyjrzyj się jeszcze raz, a zobaczysz, że akcje czyste. Powinieneś wtedy dojść do wniosku, że jednak źle oceniłeś.
 13. Ależ ty mnie wkurwiasz. Nie od dziś. Najpierw zobacz sobie ilu gości zbanowałem słusznie, ile demek poprawnie rozpisałem i jak mało razy na całą moją karierę się pomyliłem. I jeszcze to pierdolenie, że nie oceniłem tego "obiektywnie". Nie chodzi tu o to czy ktoś jest kogoś kolegą, tylko o Twoje demko na którym nie widać nic poza skillem i odrobiną farta przy drugim skanie....
 14. Aż z ciekawości pobrałem o zobaczyłem sobie to o czym mówisz, bo strasznie wczoraj się prułeś o to na serwerze... Szczerze? Obejrzyj sobie to jeszcze raz na spokojnie. Ewidentnie wszystko słychać w pierwszej wskazanej przez Ciebie akcji. A skan jak skan. Akurat wpadło. Wystarczy trochę ogłady i doświadczenia. Poza tym mówisz, że szedłeś "na cicho", a tak naprawdę słychać 2-3 ewidentne kroki jak PROnd wchodzi do anarchii. Dlatego rzucił granat między innymi. Skan wpadł przypadkowo. Na demku nic poza skillem nie widać.
 15. Było już tutaj dwóch takich graczy co tylko z dgl i only hs[zbanowani]. Tutaj jest podobnie....
×