Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Rico quantiq "Screeny na forum/masz 30 min!"  Na zawsze

Za co dostałem bana na zawsze niczego nie reklamowałem ani nikogo nie obrażałem po prostu se gram a tu  nagle BAN ! !!

Za co się pytam ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce wiedziec za co dostałem bana zresztą niesłusznie zapewne  za co tylko powiedcie co ja wam zrobiłem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to te WH bo nawet nw objaśnicie mi to to jakiś skrót w cs gram dopiero tydzień i nie jestem obeznany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WH- widzisz przez ściany

AIM- automatycznie ustawia ci celownik na głowę lub inną część ciała

SH- zapierdzielasz jak popierdzielony :P

 

to masz podstawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale ja niczego takiego jak te WH nie mam normalnie mam czystą grę z płytki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie umiesz dostosowac sie do wzoru to:

a) masz wh i chcesz udac 10 latka ktory 1 raz widzi cs

B) jestes tlukiem bo nie ogarniasz z instrukcja

c) nie wiem -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzę, że nikt Ci nie umie pomóc to może ja spróbuje. Zostałeś zbanowany, ponieważ admin podejrzewał Ci o w/w hacki. Aby Cię sprawdzić robi Ci tzw. screeny czyli zrzuty Twojego ekranu (to co widzisz Ty na monitorze). Są to 3 "zdjęcia" w formacie .bmp. Z tego co widzę masz non steam, a więc podam Ci szczegółową instrukcję co i jak masz zrobić ;) Wchodzisz w Start>Komputer>Dysk C>Program files>Valve>Counter-Strike>cstrike. Tam szukaj "fotek", które mają w nazwie de_dust2012. Jeżeli znajdziesz 3 zdjęcia, stwórz nowy folder na pulpicie, wsadź do niego te 3 "fotki", a następnie ten folder zapakuj w winrar (Jeżeli nie masz >Klik< ) . Chyba nie muszę tłumaczyć jak wszadzić folder do archiwum rar. A jeżeli muszę to tak:  Jak już zainstalujesz winrar'a, kliknij prawym przyciskiem myszy na folder i kliknij dodaj do "nazwa Twojego folderu".rar. Zapakowny folder w formacie rar wstaw na stronę http://speedyshare.com i wklej tutaj link do pobrania. Tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a  w dupie was mam Zaczne se od nowa na innym serwie bo tu tylko bany za nic dajecie serwer do dupy a administracia najgorsza niepolecam bany za nic rozdają 

NARA FRAJEŻY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

frajerzy*


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×