Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nwm czy tak można, ale jak by się tak dało zrobić to proponuje zablokować używania granatów na mapie de_dust2_long. Graliśmy dziś tą mapę i kilka osób miało perki, że zabija natychmiastowo z he. Nie dało się grać po kilku minutach z 23 graczy zrobiło się 15 ... Więc o ile jest to możliwe prosze o zablokowanie he na mapie de_dust2_long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za. '+' za pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta mapa to porażka, bo niby każdy chce na niej zagrać, ale kiedy już gra, to wysokie lvl dostają perk i zostają tylkoo nieliczni(zwykle z 6 os).  Są tam też ograniczone miejsca w temach, więc nie każdy może zagrać. Dla mnie mapa do usunięcia, ponieważ gracze przez nią tylko wychodzą z serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na "nie"- perk to perk, broń to broń. To tak samo jakbyś zabronił ninji używać noża, lub tajsowi pistoletu

 

Dla mnie mapa do usunięcia, ponieważ gracze przez nią tylko wychodzą z serwa.

  właśnie ta mapka cieszy się powodzeniem, szybkie akcje, duże zfragowanie. Jak dla mnie, ta mapka musi zostać, a po za tym gracze wychodzą z serwera, bo po prostu, ostatnio ich nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

jestem na "nie"- perk to perk, broń to broń. To tak samo jakbyś zabronił ninji używać noża, lub tajsowi pistoletu

 

  właśnie ta mapka cieszy się powodzeniem, szybkie akcje, duże zfragowanie. Jak dla mnie, ta mapka musi zostać, a po za tym gracze wychodzą z serwera, bo po prostu, ostatnio ich nie ma :P

Zgadzam się z tobą , ale jak wbije np. taki ja czy nie wiem kto , kto wie ,że można sobie dokupić he i nie jest to zabronione to gracze wychodzą , byłem ostatnio świadkiem , gdzie miałem eq i 4/5 na raz z he jechałem i na końcu graliśmy 4 na 4 czy nawet mniej nas było , a na początku mapy był serw full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że mamy sporo mało rozgarniętych graczy, którzy nie znają mapek, albo kojarzą tylko nazwę i ją biorą. I w ten sposób zostaje naprawdę mało ludu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciu54 dobrze gada, nalac mu ; ) A tobie jak się nie podoba KinecT to niestety masz problem, ponieważ ta mapka jest fajna, a pomysł do dupy. tyle z mojej strony. POZDRO ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie da się zablokowania granatów na pojedynczej mapce. Trzeba by edytować mapę lub robić specjalny plugin pod ta mapkę.

 

Na razie propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×