Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BansujDzifffko!

quantig skarga

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Czy wkoncu ktos wyjebie za przeproszeniem tego admina quantig? Nic nie ogarnia... Wogole . Porazka.. Jesli on zostanie to server na 100 % bedzie pusty w dzien i noc... Chyba admin ma blyszczec rowniez forma a nie miec staty 1-14... A ogolnie ma pomagac.. a nie tylko gdzie co i jak? Komu , po co i jak? Tak te dziecko sie pyta.. Pozdro dla administracji ze go wybraliscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba admin ma blyszczec rowniez forma a nie miec staty 1-14.

Dlaczego tylko "ogary" powinny mieć admina ?

quantiq moim zdaniem jest jednym z najbardziej ogarniających adminów (nie chodzi mi o grę) .

Ta skarga jest po prostu bez sensu..

Nie napisałeś co on takiego zrobił ,że aż tak ci podpadł ..

I jeszcze jedno opanuj się z tymi ciągłymi wyzwiskami , nie tylko tutaj , ale także i w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoim zdaniem admin musi zrezygnować z gry na rzecz siedzenia na spectate i obserwowania wszystkich graczy? 

A po 2, kto powiedział, że admin ma karać wszystkich? Ja nigdy nie mówiłem jaki jestem pro elo i w ogóle najlepszy. Ale to nie przeszkadza mi w wykonywaniu swoich obowiązków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam, że zapytam czego wgl. dotyczy ta skarga? Tego, że admin ma staty 1:14? Może musiał wyjść, kota z drzewa zdjąć, babci dać zagrać, pomyślałeś nad tym? Napewno nie. Btw. w regulaminie coś wgl jest, że admin ma mieć staty 0:14, a nie 1:14? A co do Twojej osoby to radze zmienić słownik, bo Cię już miałem banem nagrodzić, ale quant mnie "powstrzymał", że tak powiem. Skarga bez sensu, do zamknięcia wg. mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bezsensowna skarga. Nie zrozumiałem nawet o co Ci w niej chodzi... o staty 1-14? Nie ogarniam. Admin nie musi przecież być hajtem.

Nie rozumiem co napisałeś po za tymi statami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×