Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

[DM+BF2] SkIzE!

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheatera:  SkIzE!

Data + dokładna godzina: 30.05.13  19:10

IP Cheatera: 193.109.239.79

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1305301910-de_dust2-1369933800-1369935900.zip

 

1.44 celownik lekko ucieka na modele (slowmotion)

2:19 Wie, dlatego tam nie wchodzi, licząc że wyjdzie + strzelił przedwcześnie (slowmotion)

8:24 strzelił za wcześnie (slowmotion)

15:47 "spojrzał" na gościa w górnym trupie (slowmotion)

 

19:04 celownik uciekł na model (widać ładnie na slowmotion)

 

20:04 minimalnie zatrzymał celownik przy modelu CT, przy bramie (widać ładnie na slowmotion)

 

Dobrze się kamufluje i unika jazdy na modelach przez większość czasu, jednak jak zwykle w przypadku wh na DM, pewne- akcje na demku nie pozostawiają wątpliwości.

Steam zbanowany na esl + bany na różnych sieciach, dlatego biedak gra ns.  haha (http://banid.pl/kto?to=0:0:27039836)

 

Żegnamy Pana z serwerowni. papa

 

Ban dodany !

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gracza nie można ocenić na podstawie jednego demka!

Drew na innych demkach widziałeś ,że nie miałem swojego dnia więc nic nie robiłeś .

Teraz dziwnie uczepiłeś się tego demka ,jakby inne nic nie znaczyły.

Może jakbyś zobaczył więcej demek to dowiedziałbyś się ,że to demko nie jest wyjątkowe ,a inne są również podejrzane.

Zawsze się dostosowywałem do wzorów ,wstawiałem ss ,demka itp. jak zresztą wszyscy.

Problem w tym ,że inni za to dostają ub ,a ja z nie wiadomo jakich powodów, nie.

Totalnie nie rozumiem o co wam chodzi i chyba mnie nie oświecicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ban zostaje

 

jest jedna akcja w której nie wiedziałeś czy koleś jest przed drzwiami czy za drzwiami i czekałeś, jak on zaczął strzelać okazało się że jest przed drzwiami i to cię zdradziło w pewnym sensie bo jest wiele akcji w których dziwnie dużo wiesz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tak zachowuje się/gra osoba ,która używa WH ?

 

A może chociaż przez chwile zastanowicie się co jeśli... on nie ma wh.

Żadnej decyzji nie mogę być pewien ,a ja nie lubię zostawać w jednym miejscu ,więc krążę po mapie w poszukiwaniu przeciwnika ,czasem zrobię coś kilka razy ,może nawet się wrócę ,jeśli coś usłyszę albo zobaczę na mapie. Ja na FFA się nie nadaje więc praktycznie nic nie wiem .Nie mam taktyk ,więc wybrałem DM.

 

Nie mam już dwunastu lat.

Jestem prawie dorosły i mam spędzone kilka lat na deathmatchu ,a więc wolno mi wykraczać poza standardy przeciętnego zawodnika .

 

Ja zawsze byłem w początku ,tylko coś jest nie tak z wami .

Nagralibyście demko ,wrzuciłbym je ,

Zrobilibyście screeny ,wrzuciłbym je

Czy ktoś wrzuca screeny 10 minut po banie ?

Niektórzy wrzucają po kilku godzinach od bana,a i tak nie ma problemu.

Powiedzcie ,czy jest osoba ,która wrzuciła screeny szybciej niż w 10 minut ?

Może przez ten czas ho ho wszystko by przerobiła i jeszcze napiła się herbaty .

 

Ale jak moderator oskarża mnie o czity i sam zamyka temat to co ja mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zawsze kiedy nie wejdę na serwer , Ty zawsze wiesz kto gdzie stoi , nawet nie widzialnych widzisz zawsze , powtarzam "ZAWSZE". Robiłem ci testy , często były w wynikach pozytywnych , ale teraz już wiem czemu tak każdego widziałeś. WH swoje zrobiło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ ,że demka ,które wam dałem nie są najlepsze ,ale zawsze udaje mi się uzyskać dobre staty ,bez względu kiedy i gdzie gram .

Jestem po prostu doświadczony i to was boli .Nie potraficie znieść myśli ,że "nowi" mogą okazać się lepsi od tych ,którzy się "tu" rozwijają i ,że ci "nowi" mogą mocno zagrozić "stałym bywalcom".

 

Przepraszam ,ale nie jesteście jedyną siecią ,która oferuje serwer DM+Bf2 .Rozwijałem się gdzie indziej i na innych serwerach zdobywałem niezbędne mi doświadczenie aby teraz stanąć przed wami i z wami zagrać .

 

Rozumiem ,że codzienny kontakt z cziterami odbija się na waszym umyśle ,ale tworzycie także grupę .

Jeżeli moderator albo ktoś wyższy założy ,że właśnie znalazł czitera ,to choćby nie wiem co będziecie się tego trzymać.

Każdy kto nie należy do waszej grupy tzn. niema admina ,ani nie jest nikim ważnym to może się nie zgodzić z waszym zdaniem.

O wiele łatwiej zwykłemu użytkownikowi napisać "a ja się zwami nie zgodzę .Uważam ,że popełniacie błąd..."

Jeżeli jednak grupa się wypowie to tylko za swoimi .

 

Całkiem niedawno dołączyła do was osoba ,która dobrze mnie zna z serwera DM+BF2

Nie wiem czy jednak się będzie brała udział w tej dyskusji.

 

Davis

Ja wiem ,co się z tobą dzieje .Nie mogłeś znieść myśli ,że miałem niewiele lepsze K/D więc wszedłeś na speca .

Później zrezygnowałeś i wyszedłeś z gry. Możesz zobaczyć poprzedni temat ,bo zamieściłem w nim akurat to demko .

Beniamin

Od początku byłeś przeciw jak tylko złożyłem prośbę o ub .

Do każdego podchodzisz w sposób ; admin jest nieomylny ,90% ,że ten gracz czitował .Wypisze swoje ,a koniec końców i tak nie obchodzi mnie czy dostanie ub.

Zobaczymy co się stanie.Może jak wyrażę negatywną opinię to inni mnie poprą lub będzie miał praktycznie zerowe szanse na ub .

W końcu jestem w Grupie UB Support i należy mi się szacunek .

 

Petrus mnie nie poprze ,bo nie chce stracić reputacji .Nie ma czasu na takie bzdury ,a skoro moderatorzy są jednogłośni i ja nie będę się sprzeciwiał.

Dlatego nie może napisać "Po obejrzeniu demka stwierdzam ,że jest on niewinny.Koniec dyskusji"

Edytowane przez Steamowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A jaki jest powód dla którego nie grasz na steamie ? Tylko mi nie wkręcaj , że masz lagi bo ta wymówka już jest beznadziejna wśród ludzi i totalnie żenująca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Steamowiec  dobry jesteś osądzasz ludzi nawet z nimi nie grając/rozmawiając ;/ WIELKI SZACUN

ja byłem przeciwny po czym to wywnioskowałeś ???

admin zawsze może się pomylić sam miałem takie sytuacje ale przyznałem się bez bicia i tylko lekki opierdziel dostałem od kierownika ;/

 

do pozostałej części się nie odniosę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 lata grałem na NS i bardzo się do niego przywiązałem.

Jest to pewnie dla was dziwne ale nie jestem po prostu przyzwyczajony do tak płynnej gry jaką oferuje steam.

 

I

Steam zbanowany na esl

 

Otóż Drew wciska wam ciemnotę mówiąc ,że steam został zbanowany na esl .

Na steamie mam przegrane raptem kilka godzin a na waszych serwerach nie był on dłużej używany niż 20 minut,

Oto cała prawda

 

A może Drew udowodni mi jednak ,że było inaczej i mój steam został zbanowany na esl ?

Edytowane przez Steamowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://banid.pl/kto?to=0:0:27039836

 

Nie wnikam czy odkupiłeś od kogoś zbanowany steam, czy to Ciebie zbanowali, ale faktem jest że Twój steam jest zbanowany na esl za cheaty.

 

Jak widać powyżej, członkowie Supportu podjęli jednogłośną decyzję o tym że jesteś odpalony, więc myślę że nie ma co dalej prowadzić tego tematu,

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×