Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Steamowiec

Prośba u ob (5)

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:SkIzE
Serwer:DM+BF2
Twój SteamID:
Twoje IP:193.109.239.79
Kiedy zbanowany (data + dokładna):30-05-2013 - 21:39
Powód bana:http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26616-skize/&do=findComment&comment=120120
godzina)
Nick Admina który zbanował: Drew Stratford

Link do screenów 3x/demka:173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1305301910-de_dust2-1369933800-1369935900.zip

 

Po pierwsze: mogę śmiało grać na steamie ,ale nie jest odpowiednio skonfigurowany

Po drugie : Nigdy nie dostałem bana na esl .Nigdy tam nawet nie grałem .

Po trzecie: Mam bana na różnych sieciach ponieważ gram na kilku serwerach .Zawsze jednak dostawałem ub.

Po czwarte: Ban dany od tak .Jesteś zazdrosny ,że mi dobrze idzie i próbujesz na siłę mnie wykopać z tej serwerowni .

Sam zobaczyłeś demko ,sam dodałeś bana .Nie było żadnej dyskusji więc tak dodany ban się nie liczy .

 

Z mojego punkty widzenia hltv jest po prostu za szybkie więc dostrzegasz coś co w rzeczywistości przebiegało o wiele wolniej .

Wspominałem o lagach i o obciążeniu .Musiałbyś wejść na /spec aby zobaczyć to z mojej perspektywy .

Jak dostałbym ssy to w 10 minut stawiłbym je na forum albo szybciej .

Nigdy nie grałem z czitami i będę się tego trzymać!

Admin za bardzo uległ emocjom i zrobił coś ,czego nie powinien robić .

Jedna opinia to za mało aby ocenić demko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zastosować odpowiedni wzór a poza tym nie znałem powodu bana ,a skoro go poznałem ,temat wcześniejszy można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to Drew ma już pewien bagaż doświadczenia i wątpie aby ban został dodany bezpodstawnie. 

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skize, myślisz, że wrzucając czyste ss, możesz grać wszystkim na nosie? Było już na tym serwerze wielu, którzy śmierdzieli haxem na kilometr, ale zawsze wrzucali czyste ss. Jednak dokładnie analizując demka, zawsze widać pewne zachowania, reakcję na model czy inną wpadkę, szczególnie na serwerze DM, gdzie akcja toczy się szybko, przeciwnicy respią się wszędzie i nawet najbardziej opanowana osoba nie zdoła się powstrzymać przed charakterystycznym nakierowaniem celownika na ścianę, gdy nagle "zobaczy" tam przeciwnika.

 

Widziałem, że na kilku serwerowniach Ci się upiekło, tu niestety nie będzie tak łatwo.

 

Ban zostaje!

 

Close

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×