Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

cziter, ahh... znowu ; /

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Puma`

Nick cheatera: Quattu

Serwer: cod

Data + dokładna godzina: 31.05.2013r ok 19.40

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): NS

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 46.151.23.2

Demko: http://www.speedyshare.com/hANqP/hltv-1305311436-de-eldorado-1370003760-1370005260.zip

Wstawiłem te, ponieważ nie ma jeszcze hltv z godziny 19.40 ale jak juz bd to wstawie też, lecz na tym demku tez widać, że gracz czituje ;)

 

 

nwm czy on nie ma zmiennego, a więc radził bym mu exp uzunać ; )

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ip tylko steam id. Jak chcesz sprawdzić ip wpisz w console amx_ip

Poprawione ; )

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj szybko, w pole Steam ID wpisz po prostu "NS", i wklej jego IP . Jeśli nie ma go aktualnie na serwerze, wejdź w jego PsychoStats, tam znajdziesz IP . 

Potwierdzam oskarżenie, Quattu czituje, nie pierwszy raz . Właściwie, to za każdym razem, gdy jest na serwerze . Jak dla mnie należy się skasowanie lvl'a, wyzerowanie statsów oraz ban na nick i na IP .

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gracz mnie dobija... Czituje na każdym kroku i udaje niewiniątko. Wyraźnie widać, że gra na aimie.

Zabrać mu premke, skasować lvl, zbanować. Może zrozumie swój błąd i usunie się z tej serwerowni ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gratuluje zgłoszenia. Nie wiem, czy to moja wina, czy coś mi komp szwankuje, ale nie widziałem WH na tym demku. Przeglądał to wgle któryś z Was? Zmarnowałem przez Was 10 min mojego życia. Następnym razem radzę rozpisać akcje gdzie Quattu "czituje". Nikogo nie oskarżam czy uniewinniam, ale na podstawie tego demka mogę jedynie stwierdzić, że Quattu gra czysto - czekam na kolejne dema.

 

Aim? To ja już mam lepsze akcje i czasem sam sobie gratuluje. Koleś standardowo strzela, a to że mu bańki wchodzą to akurat nie sztuka na mp5. Po za tym, premka duuuużo pomaga, dlatego kolo Was ciśnie - stąd ta agresja? bo jest lepszy?. Spróbujcie kiedyś pograć na zwykłej klasie i zobaczcie, jakim ułatwieniem w grze jest premium. 

 

Jeśli to taki mega cziter, wrzućcie w końcu jakieś dobre demko, albo sami nakręćcie - wytłumacze Wam, żebyście później nie pisali, że nie umiecie.

1. Wchodzisz na SPECTA

2. Wybierasz gracza, któremu chcesz nagrać demko

3. Odpalasz konsole /można tym przyciskiem: ~ (pod ESC)

4. Wpisujesz: record nazwaDEMKA

5. Jeśli uważasz, ze czas zakończyć nagrywanie, wpisz w konsoli: stop

6. Nagrane demko znajdziesz w folderze z CS'em

 

 

@IllbeatU, gratuluję że jesteś w TOP1 od ponad 2 miechów, a ja tylko przychodzę, popatrzę i wychodzę bo mam wywalone na to jajka - poczytałem co Ty na tym demku wypisywałeś i nie mogę zrozumieć skąd taka nienawiść do mnie.... nie pozostaje mi nic innego, jak wziąć sznur i się powiesić  o/

 

@Puma, życzę powodzenia przy składaniu podania o admina - z takim trafnym zgłaszaniem cziterów masz, jakby to ująć, małe szanse? Ciśnijcie mi, że na CoDa nie wchodzę, że się nie interesuje co się dzieje na serwerze, ale to właśnie przez takich napinatorów i dupo-ścickaczy odchodzi mi chęć do grania. 

 

 

Narazie tyle w temacie, czekam na inne dema buzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem takiego samego zdania co GRINGO .. I jeszcze jedno . W czasie dema na say'u ciągle wyzywałeś tego Quattu jakby się uprzeć powinien cię ktoś ukarać za takie słownictwo IllBeatU ... Nie rozumiem was , gość nawet dobrze w was nie strzeli ,a na say'y już widnieją zapisy "offaj to ku***" itp.. Jeszcze ,że ma aima hahaha . Już Ruta , ja  , czy pap3k ma więcej (%hs). Someone ma prawie 60 :D  Tak więc jak dla mnie jest czysty ,a jeżeli się mylę .... To po prostu się mylę ;)

 

Siema .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ogólnie jestem spokojny . Uwierz . Ale on ewidentnie ma wh . Nie oskarżam go o aima . Bo wiem, że go nie ma . Ale z pewnością ma wh, albo jakieś softy . Bakuś, Gringo . Co byście zrobili, gdybyście latali na ninji bądź tajsie, a on zdejmowałby was już z respa, jeśli mapa na to pozwala, co byście robili nie mając możliwości natychmiastowego ukarania go ? Wam jest łatwo . Ban i tyle . A co mamy powiedzieć my ? Okej, nie miałem chęci wstawiać demek, Puma powiedział, że to zrobi, ale niefortunnie wstawił pewnie nie te ;p . Mniejsza o demko . Wytłumaczcie dlaczego Quattu pragnie czystki serwera ? No dlaczego ? Żeby było mu łatwiej, normalnie musi się namęczyć żeby zabić kogoś lepszego, a po czystce miałby dużo większe możliwości . Z całym szacunkiem do was, ale zastanówcie się . Nie ma was, jak Quattu czituje . Gra tylko wtedy, kiedy nie ma żadnego Adma . Zbieg okoliczności ? Nie sądzę . Jak już przyjdzie, to żeby nie wpaść swoim tchórzostwem wyłącza wh, i gra jakby nigdy nic . + taka mała uwaga ? Dlaczego on się tu nie wypowiada ? Czyżby nie miał argumentów na swoją obronę ? Poznaliśmy się już na nim . Jeśli chodzi o mnie, z przyjemnością poparłbym podanie Pumy o panel @ . Zasługuje na niego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IllBeatU czemu się nie wypowiadam hmm może dlatego że od razu zaczynasz po każdej mojej wypowiedzi po mnie jechać. Jedziesz ciągle po mnie a nie wspomne ile ty razy zabijałeś tak jak ja. Wystarczy najechać celownikiem i widzisz podpis no chyba że masz z tym problem ale to nie moja wina. A co do resetu mówisz żeby łatwiej było mi zabijać ehh a nie pomyślałeś może o tym że ja w porównaniu do cb wiem jak to jest grać małym lvl i bez premki? Tak jak grałem policjantem i szturmowcem ty nie chcesz resetu bo pewnie byś padał ale ok ja sie do cb nie bede przyczepiał twoja sprawa co tam w głowie masz. Ale też pomyśl o innch z małymi lvl których tak na prawde większość jest. I nie obrażaj mnie że chce reset bo łatwiej będzie zabijać ty myślisz tylko o sobie i to twoja sprawa a to że ja czasem o słabszych pomyśle to nie jest powód żeby po mnie jechać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

czytaj temat postu .

Przepraszam bardzo wypowiedziałem się do zarzutów IllBeatU. 

Ten temat wiecznie będzie otwarty czy UB suport przejrzy demko i zakończy temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra lepiej od was, no i co, fakt sam kiedyś go oskarżałem ale zobaczyłem jego demko i SS'y które dał i już nie mam do niego zarzutów.

Beatu, prędzej ja jestem aimem niż on... Wiesz o co mi chodzi. ;D

Quattu, albo masz farta albo jesteś ograny, znasz wszystkie zakamarki map, więc to tyle w moim temacie.

Dobrze, że nie ma Wr0bla bo on by ci nagadał.  lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×