Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CreO

[dust2 only] demo spartakusa by CreO

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:  CreO
Nick cheatera: SPARTAKUS
Serwer:  dd2
Data + dokładna godzina: 9;20 okolo
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):  brak ss konsoli niestety ale steam id mam                                           STEAM_0:0:3022618                           http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=2742


IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):           46.151.119.98

 

 

to tak. mial robione ss w tym samym czasie . wstawil na forum. niby czyste.    ale na demie ewidentnie widac ze gra na wh....

pomijam juz skrypt na bh.  pomijam akcje w ktorych mogl cos uslyszec cze tez cos wywnioskowac.

mysle ze do wystarczajacy dowod.    steam id   i ip gracza    przepisałem z ss ktore wstawil na forum. 

 

zalaczam hltv i czasy akcji ktore pokazuja jego "umiejetnosci " w grze

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1306010851-de_dust2-1370069460-1370071260.zip

 

 

16.30

16.55

17.25

18.45

19.05

19.55

20.10

21.40

23.05

23.30

24.15

26.00

 

w filmiku widac ze gracz bardzo pewnie wbiega na dluga z nozem bo jest pewien ze nikogo tam nie ma.   refleks mozna wycwiczyc ale sa jakies granice mozliwosci a on ewidentnie je przekracza.   akcja w ktorej zabija gracza z kosy ewidentnie pokazuje ze ma wh poniewaz nie mogl go uslyszec. pare sekund wczesniej zabil tez gracza wybiegajacego z gali a smie watpic ze refleks ma az tak wytrenowany.
 

pragne zauważyć ze nie tylko ja zauwazyłem ze gracz lata na wh...  w hltv wielokrotnie pojawiają sie komentarze graczy na temat SPARTAKUSA

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc , dla mnie od dawna był odpalony , kiedyś opisałem całe demko no ale co zrobić , nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję , że przynajmniej z twojego demka uda się coś zobaczyć. A jeśli chodzi o BH to jest ono ustawiane auto na jakimś wh hmmm  , kiedyś ktoś dostał tutaj bana za to , z tego co pamiętam miał jakieś dobre esp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODWOŁANIE SPARTAKUSA

 

16.30- Słychać kroki gracza przy pierwszym fragu  2 frag widaćkawałek modelu przy skrzyni kolo stał potem słychać strzały i koleś z mojego teamu padl więc wyczekałem

 

16.55- typowy rasz a poza tym nie słyszałem nikogo bięgnącego

 

17.25- słychać jak gracz biegł typowy flick shot

 

18.45- słychać było że naszego zabili na środku więc wróciłem po pake koleś mógł być z 2 stron ale spalił sięi tupnoł

 

19.05- zabwawa nabojami

 

19.55- nie wiem co w tej akcji widzisz

 

20.10- patrzyłem czy ktoś króci

 

21.40- słychać kroki z za bsa i kilka strzałów looknijcie z perspektywy tamtego typa

 

23.05- potrzyłem czy nikt nie króci gali sępiłem na fraga kolesiowi widać było kawałek modelu

 

23.30- słychać strzały z m4 z bsa a potem kroki

 

24.15- nie wiem o co ci chodzi w tej akcji

 

26.00- było słychać i widać biegnącego typa ponieważ  sg upadło nie tam gdzie planowałem.

Tyle creo jeżeli rozpisujesz demka mógł byś się wysilić co ci w danej akcji nie pasuje niż pisać tylko czas...



ODWOŁANIE SPARTAKUSA

 

16.30- Słychać kroki gracza przy pierwszym fragu  2 frag widaćkawałek modelu przy skrzyni kolo stał potem słychać strzały i koleś z mojego teamu padl więc wyczekałem

 

16.55- typowy rasz a poza tym nie słyszałem nikogo bięgnącego

 

17.25- słychać jak gracz biegł typowy flick shot

 

18.45- słychać było że naszego zabili na środku więc wróciłem po pake koleś mógł być z 2 stron ale spalił sięi tupnoł

 

19.05- zabwawa nabojami

 

19.55- nie wiem co w tej akcji widzisz

 

20.10- patrzyłem czy ktoś króci

 

21.40- słychać kroki z za bsa i kilka strzałów looknijcie z perspektywy tamtego typa

 

23.05- potrzyłem czy nikt nie króci gali sępiłem na fraga kolesiowi widać było kawałek modelu

 

23.30- słychać strzały z m4 z bsa a potem kroki

 

24.15- nie wiem o co ci chodzi w tej akcji

 

26.00- było słychać i widać biegnącego typa ponieważ  sg upadło nie tam gdzie planowałem.

Tyle creo jeżeli rozpisujesz demka mógł byś się wysilić co ci w danej akcji nie pasuje niż pisać tylko czas...

a jeżeli chodzi o bg double scrol ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem demo (clear) :) Widze go jak gra 8h na aim hs to jest pro gracz!!!

Fajny spam PSM, ale multikonto = Ban na forum !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To nie multi konto .

Zobaczcie sobie po ip czy coś

Edytowane przez PSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... Taki sobie koleś rejestruje się zaraz po tym jak TY się dowiadujesz (po części ode mnie), o tym, że jesteś w tym dziale, pisze sprzyjające Ci 2 zdania i, że tak powiem porzuca forum po dokładnie 2 minutach i 56 sekundach, nawet go nie przeglądając. Możliwe? Nie wierze. Ale Ty (jako iż dostałem info od jednego z byłych adminów) 10 czy tam 11 latek będzie próbował nam wmówić, że to nie on zrobił konto tylko jego babcia/pies/kot/ciocia czy tam papuga .. Także daruj sobie te bajeczki.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... Taki sobie koleś rejestruje się zaraz po tym jak TY się dowiadujesz (po części ode mnie), o tym, że jesteś w tym dziale, pisze sprzyjające Ci 2 zdania i, że tak powiem porzuca forum po dokładnie 2 minutach i 56 sekundach, nawet go nie przeglądając. Możliwe? Nie wierze. Ale Ty (jako iż dostałem info od jednego z byłych adminów) 10 czy tam 11 latek będzie próbował nam wmówić, że to nie on zrobił konto tylko jego babcia/pies/kot/ciocia czy tam papuga .. Także daruj sobie te bajeczki.

11latek mhm 16 jak już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

chetnie wyslucham opini innych adminow. tobie nie mam nic do powiedzenia poniewaz moje zdanie na ten temat bardzo dobrze obrazuje zalozenie tego tematu. twoje tlumaczenia nie maja pokrycia z ukazanyn demo a multokonto dodatkowo pokazuje twoje zdolnosc

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie wyslucham opini innych adminow. tobie nie mam nic do powiedzenia poniewaz moje zdanie na ten temat bardzo dobrze obrazuje zalozenie tego tematu. twoje tlumaczenia nie maja pokrycia z ukazanyn demo a multokonto dodatkowo pokazuje twoje zdolnosc

 

 

Creo nie przejmuj się , ten PSM tak pięknie kłamie jak pięknie pisze haha.

 

Co do tematu poczekamy na kogoś z UB Supportu :) Nie ma co się kłócić zapadnie decyzja i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc doczekamy się rozwiązania tej sprawy ?

 

 

 

bo nie ukrywam jeśli skończy się to na braku banu to chcę wysłać demo wyżej.

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W niektórych akcjach nie widac nic specjalnego, ale jak sam napisałeś, niektóre z nich przekraczaja mozliwosco najlepszych.

Strasznie pewnie chodzisz na kosie :)

 

dla mnie ban być powinien, choć czekamy na resztę.

 

a co do Ciebie creo to spartakus ma rację, jesli robisz demko to opisujesz każda akcje która wydaje Ci się podejrzana i później reszta ocenia te akcje plusami minusami badz pół na pół. Mimo wszystko, ODPAL

 

POZDRAWIAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych akcjach nie widac nic specjalnego, ale jak sam napisałeś, niektóre z nich przekraczaja mozliwosco najlepszych.

Strasznie pewnie chodzisz na kosie :)

 

dla mnie ban być powinien, choć czekamy na resztę.

 

a co do Ciebie creo to spartakus ma rację, jesli robisz demko to opisujesz każda akcje która wydaje Ci się podejrzana i później reszta ocenia te akcje plusami minusami badz pół na pół. Mimo wszystko, ODPAL

 

POZDRAWIAM :D

Nug nie oszukujmy się to jest ffa z niskim poziomem 3/4 serwa ns a na DM kampisz czy biegasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CreO, dzięki za wrzucenie HLTV, jak dla mnie odpał.

Jak dla mnie jetseś gównixem który całe życie spędzi na ffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no . wypowiedz całkiem na twoim poziomie.

lepiej być gównixem i grac na ffa niz skonczyc na bl a gwarantuje ci ze tam wyladujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak bana, jeśli masz demko zgłoś czitera raz jeszcze. Sprawa wtedy zostanie rozpatrzona. Tym czasem przepraszamy.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×