Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CreO

 • Content Count

  189
 • Posts on chatbox

  128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Wszechobecny

About CreO

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 06/01/1994

Contact Methods

 • Steam ID:
  0:0:26008001

Profile Information

 • Nick w grze:
  CreO
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Norbert
 • Skąd:
  Jarocin

Recent Profile Visitors

1,242 profile views
 1. Jako admin testowy zdałeś egzamin. Reakcje na zgłoszenia szybkie. Podanie złożone jak należy i bez zastrzeżeń. Tak jak gamo.... znaczy się Galo napisał zwróć uwagę że do miłych obowiązków adminowania dochodzą inne servery i będzie ok.
 2. CreO

  FAME MMA

  Rudej nie oddam więc Galo.... ;o ciężki Twój los
 3. CreO

  FAME MMA

  właśnie doczytałem że chcesz się ze mną bić ;O jestem w szoku
 4. a Tu fragment tekstu który nas interesuje ;d "Kiedyś kupię nóż I powyrzynam wszystkich wkoło Kupię nóż Zostawię tylko dwoje Tylko ja i TyJa i Ty,Tylko ja i TyKiedyś kupię nóż I powyrzynam wszystkich wkoło Kupię nóż Zostawię tylko dwoje"
 5. CreO

  Obstawianie

  Lejto nie ma nic bardziej motywującego niż presja otoczenia no nie? :D plugin nieszkodliwy, opcjonalny oraz wprowadzający element hazardu i rozgrywki nawet po śmierci. Jeżeli nie koliduje to z innymi pluginami to jestem za.
 6. Jeszcze śmiesz takie ss wstawiać.... TRIGGERBOT ENABLED .. zrobiłeś mi dzień 🤣🤣 już dawno pisałem że jesteś spalony.... Żegnam ozięble....
 7. CreO

  Mute

  Baaardzo przydała by się ta komenda ;d Wieczorami jest taka zupa na serverze że ciężko wytrwać ;o
 8. Jeżeli jesteś czysty to wystarczyło przeczytać informację które znajdują się pod linkiem wysłanym przez Petrusa w temacie Twojego odwołania. To nic trudnego i z pomocą tych informacji nawet laik sobie poradzi. Nie rozumiesz gdzie popełniasz błąd..... Ty nie masz sobie zrobić ss jak grasz tylko masz wstawić ss które zrobił Ci Blackhill. Ale że uznałeś że " w dupie masz nasz wzór" i że jesteś mądrzejszy od innych.... cóż....
 9. Robiłem co mogłem ale nie wyszło ;D Chyba niestety nie znajdę na tyle czasu aby rywalizować o topkę w tym miesiącu ;d Ale obiecuję że będę się starał 😜
 10. Gratuluje. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone!
 11. stary nick: CreO77 nowy nick: CreO nick/ID ze sklepiku: ID: 455
 12. W grze Cię widywałem chyba ale niezbyt dałeś się zapamiętać ;o Noooo i dalej są schody. Gt no cóż.... rozumiem że tak jak mówił X grałeś na innych nickach. Brak reklam bez komentarza ;D. Wiek i doświadczenie na +. Teraz tak. Wisienką na torcie i coś co totalnie razi w oczy jest Twoja obecność na forum. Konto założone 09.01.. od tego czasu brak aktywności i nabite wczoraj 20 postów aby złożyć podanie..... no bądźmy ludźmi... Takiego spamu na "odwal się" to jeszcze tu nie widziałem ;d ( chyba nawet ja takiego czegoś nie odwaliłem ;O ) Niestety również na nie. Również polecam zapoznać się z tematem AT. To optymalne wyjście jeżeli chcesz się starać o admina w przyszłości tutaj. (PS. Nie mogę się powstrzymać Za każdym razem gdy widzę Xzentleya gdy się wypowiada to zamiast " Łowca Odpałów" czytam " Łowca Odpadów" . Wybacz X oraz wybaczcie Redaktorzy forum 🤣)
 13. Coś mi się wydaje że tu wcześniej był jakiś zgrzyt miedzy wami bo żeby o taką durnotę skarkge składać... No cóż, jak to X napisal - Truuuuudnee Spraaawy. Osobiscie nie popieram nabijania fragow na botach ale bez przesady.... Mozliwe ze nawet nie chodzilo o nabijanie a o to zeby jako tako miec konkurencje bo wiadomo jak boty graja... Dajmy mu klapsa, pomachajmy palcem i pędem na servery co by puste nie stały! PS. (nie wiem czy mogę sie wypowiadać zeby admina jakiegoś nie uraźić więc w razie czego proszę usunąć post i równocześnie proszę o łagodny wymiar kary)
 14. A szkoda bo plugin genialny i jak najbardziej słuszny. A parę dni temu rozmawialiśmy o nim na serverze ;d Kiedyś kiedyś ten plugin był często spotykany.
 15. http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1901130951-de_dust2_snow-1547369460-1547371080.zip 10:03:30 -wiedział że jeden jest w dolnym drugi za skrzynką przed bramą. 10:06:15 10:07:55 10:12:35 -wiedział że jest na blisko mimo że go nie słyszał Poza tym fleshe nie robiły na nim wrażenia. W mojej opinii gracz nie był czysty. Czekamy na wypowiedź góry.
×