Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WiEwIrOssA

Prosze o szybko zmiane tego

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Być może jestem kolejnym który to pisze i może to spam ale widzę że otwartych tematów nie ma a trzeba coś z tym zrobić mianowicie KROWA jest to broń dla dzieci i początkujących i każdy lepszy gracz z KROWA sieje terror uniemożliwiając wbijanie odznak początkującym gracza na serwerze co powoduje że nowych graczy nie będzie ponieważ będą wchodzić i wychodzić wiec wnoszę o całkowite usunięcie tej broni iż jest ona całkiem zbędna i dziecinna... Rozumiem ze każdy ma inne zdanie i może być sporo sprzeciwów (ze strony nobków którzy wbili już odznakę z tej broni) dlatego proponuje głosowanie i po głosowaniu zamknąć temat KROWY raz na zawsze jeżeli wyjdzie ze usuwamy to usuwamy i nigdy nie przywracamy jeśli na odwrót to trudno serwer upadnie PRĘDZEJ a nie później  wszystko co mam do powiedzenia... Pozdrawia Wiewiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ale KROWA zostaje na serwerze gdyż ponieważ kiedyś była wycofana i była mała grywalność na DM. Ten post w niczym tobie nie pomoże. 



 

serwer upadnie PRĘDZEJ

 

To chyba jakiś zart z twojej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w niczym ma nie pomagać tylko serwerowi ja sobie jakoś rade dam ale w to że więcej graczy będzie gdy Krowa będzie to szczerze wątpię bo nowy gracz nie da sobie rady wbić żadnej odznaki gdy na serwie będzie 2-4 graczy z krowami z odznaką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym tego pewny, że nie można wbić odznak jak ma się krowe. Widzę to z twojego wypadku jak byłeś na serwerze. Nie możesz tego przeboleć że nie możesz wbić odznaki bo ktoś ciebie zabił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora : To powinno zadziałać na twoją ambicję (to że Cie krowa bije) i żebyś lepiej celował ;) Tak samo brzmi moja opinia jak wszystkich up :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie było krowy na serwie było zaledwie 5-10 osób.. rozumiem mnie też to denerwuje ale z czasem da sie przyzwyczaić i wgl przecież też mozeż z krowy korzystać. Ten temat powinien być zamknięty ponieważ krowa zostala wprowadzona na serwer i nie zapowiada sie zmiana.To tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem widziałem to głosowanie ale niedługo po nim krowa znów się pojawiła... Dobra znam już wasze zdanie tyle mi starczy skoro krowa zostaje to zostaje nie mi samemu o tym decydować z czasem sam wbije odznakę z krowy i bd denerwował nowych graczy... Wszystko temat można zamknąć... Wiewiór życzy miłej gry i pozdrawia Salute :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krowa została już raz usunięta z serwera i nie wpłynęło to dobrze na frekwencję graczy. Przeciwnie, można powiedzieć, że wyrządziło to więcej szkody niż pożytku.

 

Na razie propozycja nie przejdzie, ale będę miał tą sprawę na uwadze.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×