Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Duszix

Kontrowersyjny Pomysł na zmianę serwera.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, grałem na waszym cod modzie i muszę przyznać kolokwialnie mówiąc że "dupy nie urywa". Jestem konkretnym gościem z doświadczeniem adminowania na wielu serwerach Cod Mod jak i FFA, ale nigdy nie widziałem tak bezsensownych i słabych klas już nie mówiąc o perkach których nazwy w ogóle nie są adekwatne do tego jaka jest "moc" , działanie tych perków, między innymi to dlatego ilość graczy na waszym serwerze też nie jest jakaś wielka. Natomiast co do mojego pomysłu nawołuje tutaj głównie do ludzi którzy włożyli kawałek swojej pracy i pewnie serca w ten serwer bo nie ukrywam ma on zadatki tylko trzeba się postarać a będzie on ładnie prosperował, mogę wspólnie pomóc administracji i wszystkim którzy się zajmowali tym serwerem , na stworzenie nowego lepszego zupełnie interfejsu i klas, mogę się zająć wieloma rzeczami i szukaniem unikatowych pomysłów i wdrażaniu ich do serwera. Więc możecie wybrać albo wolicie średni serwer z słabymi klasami... albo się weźmiecie za siebie i codziennie będzie pełny serwer ludzi a co z tym idzie większe zyski z klas premium i vip. Jeżeli administracja się moim postem zainteresowała i ma pytania odnośnie moich pomysłów proszę o kontakt GG: 13500221 :) lub steam:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078889471/ .

Edytowane przez Duszix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli serwer Ci się nie podoba, to na nim nie graj.Wszystko jest dobrze a jak grasz po nocach to myslisz ze serwer będzie full? Ludzie idą do pracy i muszą się wyspać a nie mają czasu na cs'a. Zajrzyj do nas w dzień to zobaczysz.Według mnie temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to że mi się nie podoba ale uwierz, że widziałem lepsze i jak wchodzę rano na steam to na innym serwerze już od 10 rano do 23 prawie jest on pełny albo przekracza liczbę waszych slotów na serwerze , więc wiesz . Dobrze by było wasz serwer odświeżyć i wprowadzić kilka zmian. Szczegóły mogę wyjaśnić na gg , bo nie chce spamować na forum.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idz na tamten serwer proste.

Nasz serwer jest swietny i nie potrzebuje zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszix jeżli się na tym znasz, to opisz w temacie kilka podstawowych zmian które uważasz za słuszne, aby każdy mógł to na spokojnie przeczytać.

Napewno nikt na gg się do Cb nie zgłosi!

Opisz tutaj o co Ci konkretnie chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm no dobrze.. Więc tak jak nadmieniłem w moim poście powyżej, niektóre klasy są za słabe, perki mają wgl. nie adekwatną nazwę do ich działanie czyli no mówiąc brzydko "z dupy" np. "ręce Pudziana" które o dziwo mogą się kojarzyć z siłą ze wszystkim co związane z większymi obrażeniami ale nie ze scoutem... Co do klas jak klasa premium np. Jak ?? Kapitan może mieć 1/4 z awp to jest mniejsza szansa tak mi się wydaje niż na zabicie z awp na ffa, klasy premium powinny być premium a nie żeby był tylko taki napis, ale w zwykłych klasach też zauważyłem niedociągnięcia i wgl brak jakichkolwiek umiejętności, każda klasa powinna się cechować własnymi umiejętnościami i broniami tym czasem większość klas ma same bronie trochę więcej życia lub mniej albo kondycji itd. i na tym się kończy, owszem zgadzam się macie kilka dobrych klas do których się nie przyczepie(mówię o wykonaniu ich, nie jak się nimi gra) np. Komandos. Ale jeżeli chcecie to powinno się to zmienić usuwając niepotrzebne i bezsensowne preki i niektóre klasy i wgrać nowe zupełnie odświeżone. Znam fajną klasę zwykłą myślę że się spodoba:
Nazwa: Szeregowiec
Bronie: Mac10, desert eagle, glock/usp , wszystkie granaty,
Umiejętności: 1/12 na natychmiastowe zabicie z dowolnej broni, 6 apteczek, podwójny skok,
Statystyki:
Inteligencja:20
Zdrowie: 20
wytrzymałość: 0
Kondycja: 10
Podkreślam to zwykła klasa a przy waszych z serwera, nawet klasy premium by miały z nią trudności. Druga rzecz jaką pragnę poruszyć jeżeli to serwer slow exp (bo tak mi się wydaje) to czemu interfejs statystyk jest zaczerpnięty z fast expa, i według mnie za jeden poziom powinno się dostawać po 2 punkty statystyk do przydzielenia i usunąć to bezsensowne "przydziel 10 pkt. do.." bo i tak nikt nie zbira 10 punktów zanim doda. To taki przedsmak bo mam wiele na prawdę wiele pomysłów no i trochę umiejętności. Mimo co mój kolega powyżej napisał proszę o kontakt . ;)

 

Edytowane przez Duszix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś kreatywny i masz dużo pomysłów. Przydasz się.

 

Do reszty użytkowników, nie hejtujcie go z góry tylko o tych propozycjach pomyslcie globalnie, aby przyniosły korzyść serwerom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niech się zastanowie...

Według mnie serwer jest fajny, mi dobrze się na nim gra ;D

Oczywiście można pozmieniać małe rzeczy (np. dodać coś dla klasy, perku), ale żeby zaraz zmieniać cały serwer i wszystko w nim?! Co to to NIE!!! Ja się na to nie zgadzam! Każdy serwer jest unikalny, a nasz jest taki jaki jest!

 

@Nattowe po co udzielasz się w tym temacie, jak wogule nie grywasz na CoD'zie i nie wiesz jak tam jest? Zrozumiał bym jakbyś grał...

 

Mamy wielu stałych graczy i im serwer bardzo się podoba ;)Nie potrzebuje większych zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja mam takie samo zdanie jak West i Puma` ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer niewątpliwie wymaga małej konserwacji. Napisz na steam jak będę online, coś pogadamy.

 

@edit

 

Propozycja przez gracza opisana w tym temacie:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26148-wyr%C3%B3wnanie-klas-w%C5%82asne-propozycje/page-2&do=findComment&comment=126394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×