Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eM a gIe I kA

Balans Drużyn

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na BF2+DM .Zauważyłem, że balans coś chyba nie halo bo była mapka cs_max i bagle zrobilo sie 11 ct na 3 tt i jak ktoś przechodził do tt żeby to jakoś zbalansować to zaraz wrzucało go spowrotem do ct i znów robiła się taka przewaga...nw może warto wrzucić plugin z TP ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się z tym spotkałem że jest po jednej stronie 13 graczy a po drugiej 3 to czasami jak ktoś sam przyjdzie (a nie często to się zdarza) wywala go spowrotem do np tt prosiłbym o  naprawienie tego pluginu bo jak nie ma admina to ludzie po prostu uciekają z serwera i potem ludzi na serwie nie ma. Szczególnie na małych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia.

 

- Usunięcie całkiem pluginu, który aktualnie balansuje teamy.

- Zostawienie tak jak jest.

 

Nie spotkałem się z innym pluginem, który balansuje teamy w trybie DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostej adminom przezucanie graczy. Już ile razy przezucałem graczy i tak przenosi ich spowrotem do danej drużyny co był. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten balans jest pacyfistą i przerzuca wszystkich do jednej drużyny żeby do siebie nie strzelali i panował pokój :D

 

A tak poważnie to chyba trzeba by było ten plug-in usunąć bo failuje aż boli - przed chwilą na weście_big było 10 vs 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem niestety za usunieciem pluginu bo to czasem pogarsza niż poprawia może gracze bedą ogarnięci i sami bedą przechodzić :D

 

Pozostej adminom przezucanie graczy. Już ile razy przezucałem graczy i tak przenosi ich spowrotem do danej drużyny co był. 

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba usunąć, ponieważ admini nie bd siedzieli 24h na serwerze tylko po to aby przerzucać graczy z jednego teamu do drugiego . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×