Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

;) !!!!!!!!!!!!!!@@@@

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 nick:  :)

admin: jacko

czas: kilka min temu

IP: 178.56.131.229

ss:http://speedy.sh/6d87n/7.rar

 

 

spójrzcie na czas mojej rejestracji... teraz dodajcie sobie z 1-2 miesiące gry na bf 2+dm bez bana i macie ile czasu tu gram... >.< miałem tu robione ss setki razy admini laiki niech to zrozumieją... a West to juz poraszka... albo nie wie ze to ja, albo mnie nie pamieta albo nie wiem...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Za taki tytuł tematu należy sie warn, jest to zwyczajne bugowanie strony. Troszkę wyobraźni...

To nie są ss'y ktore Ci zrobilem ziomek. 
Screeny ode mnie były zrobione na serwie Only DD2, wiec nie wiem co Ty tu wrzuciles  lol

Druga sprawa : Nie ważne ile tu grasz, admin zawsze ma prawo Cie sprawdzic. Staz na serwerowni nie ma znaczenia :)

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory poprosu skopiowałem i wkleiłem moje uzupełnienie z poprzedniego tematu (Tam znajdują sie twoje ss'y)

admin ktory zrobil ss to "maksiu |brakskilla" serw TP

 

ps. tak ma prawo mnie sprawdzić ale chłopie np jak ja miałem raz admina to nigdy nie pudłowałem z wykrywaniem cheata !!!! popatrz na movement/zachowanie gracza itd a ty "o koles napierdala banie wie gdzie kto jest to to to to musi być cheater" >.< bosze wiem ze mało kandydatów na admina jest ale bez jaj...

Edytowane przez DzaroD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj się na przyszłość, do wzoru, i dokładnie go wypełniaj, bo nie dostaniesz ub.

 

UB

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×