Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Rash ^

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie już wspomniałem chodzi o rash.. Otóż dużo graczy skarży się ,że nawet z respa nie zdąży wyjść, a już aż roi się od zawodników z drużyny przeciwnej . Gracze denerwują się , po czym wychodzą . A jakby dodać komunikat ,że rash drużyny ct czy tak jak na mapie  cs_max  tt  dozwolony jest od 1:20 ? Na większości cod'ów które najczęściej są full jest takie coś wprowadzone . Nie chodzi tutaj o to ,żeby wyglądało to jak na TP. Tylko jak admin jest na serwerze ,żeby ostrzegł a następnie zbanował gracza na 5 minut jeżeli zajdzie taka konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Baku:S.Oparłeś się z tym rashem :P

Ale jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, kilka sekund i już jestem na respie wroga ;)

Chociaż ja nie wiem czy ten rash nie zepsuje gry, ja narazie pół na pół.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ostrzeganiem i banowaniem każdego będzie dużo roboty. Żeby w końcu się nie okazało, że nie masz z kim grać bo wszyscy są zbanowani na 5 min.
Linia

dozwolony jest od 1:20 ?


1:20 gry? Często po takim czasie już jest koniec rundy.
Poza tym wydaje mi się, że skoro nabijasz lvl i ładujesz sobie w kondycje, to nie po to , żeby stać na swoim respie i czekać aż ktoś się wychyli, tylko po to by być szybszym od reszty i złapać więcej fragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No fakt , rash jest wnerwiający a co z postawieniem paki np na de_dust2_long? Trzeba szybko podbiec do b`sa i postawić.

O i własnie skoro już jest taki temat dyskusyjny o tym rashu to powinien być kick za nie wykonywanie celi.

Na longu jedni rashują drudzy z awką siedzą w dole a trzeci na respie siedzą i czekają aż ct sie pojawi.

Więć by sie troche czekało jak dopiero nwm 2:00 i 2 graczy a jeden afczy albo kampi na respie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są uroki COD'a. Na dużych mapkach tak szybko nie dobiega się do przeciwnego BS'a, a na małych powinno się grać jak jest mało osób.

 

Na razie propozycję odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×