Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
maksiu921

Ales Dryml złamał obojczyk! Karpow tylko poobijany

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

519cc5d94d2ae2_96700427.png 51e3d4ad56ead0_22933356.png

2. Finału SEC w Togliatti nie będą miło wspominać reprezentanci GKM-u Grudziądz. Andriej Karpow i Ales Dryml uczestniczyli w bardzo groźnym upadku, który miał miejsce podczas 20. biegu.

 W ferworze walki Czech stracił panowanie nad motocyklem, obróciło go i był zmuszony upaść na tor. Na nieszczęście wpadł w niego nadjeżdżający Andriej Karpow. Cała sytuacja nie wyglądała za ciekawie. Ales Dryml otrzymał mocny cios od Ukraińca, który z kolei na pełnej prędkości wpadł w bandę okalającą tor. Mamy już informacje na temat stanu zdrowia zawodników GKM-u Grudziądz.

 

5206b299f0c623_43774705.jpg

Kolizja Andrieja Karpowa z Alesem Drymlem wyglądała bardzo groźnie (Karpow kask biały)

 

 

Mniej szczęścia miał starszy z braci Drymlów, który złamał obojczyk. W tym momencie ciężko jeszcze określić datę jego powrotu na tor. Potwornie poobijany jest za to Andriej Karpow. Przypomnijmy, że zawodnik grudziądzkiego klubu uczestniczył w kolizji już w minioną niedzielę podczas meczu w Ostrowie. Ukrainiec co prawda kontynuował jazdę, ale ból uniemożliwiał mu skuteczną rywalizację z przeciwnikami. Karpov musi przede wszystkim odpoczywać i regenerować siły przed bardzo ważną potyczką GKM-u w Lublinie.

W związku z tym nieciekawa staje się sytuacja kadrowa GKM-u przed rozpoczęciem rundy play-off. Nadal nie wiadomo, czy na wyjazdowy mecz z Lubelskim Węglem KMŻ zdoła wyzdrowieć Chris Harris, który podobnie jak Dryml złamał obojczyk w jednym ze spotkań angielskiej Elite League. Pozytywny sygnał jest taki, że do formy wraca Tomasz Chrzanowski. Wychowanek Apatora Toruń udowodnił w Ostrowie, że cały czas stać go na solidne zdobycze punktowe. Więcej powinno wyjaśnić się w środę, kiedy poznamy awizowane składy na mecz lubelskiej ekipy z GKM-em Grudziądz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×