Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

[STEAM] Failed to initialize authentication interface Exiting

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam taki problem ,że gdy włączam cs na steam wyskakuje ten oto błąd.

 

vqb0.png

Próbowałem reinstalować steam ,ale nie pomogło . Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1: Na angielsko językowych forach znalazłem info, że ludzie instalowali STEAM'a na innym dysku i to pomagało. Ja bym radził CI usunąć z folderu STEAM wszystkie foldery oprócz "SteamApps" (tam zainstalowane masz gry ze STEAM) oraz programu startowego STEAM'a :> Po usunięciu plików, odpalasz steam'a i automatycznie zacznie się pobieranie programu. To powinno rozwiązać problem - ja kiedyś miałem innego rodzaju bug, w każdym bądź razie pomogło.

 Opcja 2: Jeśli masz niezłego neta, lub jeśli po prostu masz czas, możesz całkowicie usunąć folder STEAM z kompa i na nowo ściągnąć CS'a i inne gierki jakie tam posiadasz - to powinno pomóc.

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

baku mialem to samo .. z tego co pamietam przywrocilem stara wersje, a pozniej znow pobralem nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra ;) Ten problem naprawiony ,ale doszedł drugi xD  Otóż tak jakby szybciej chodzę w bok niż do przodu xD  Jak chcę iść na "ukos"  to nie dam rady muszę się sporo nagimnastykować bo mnie jednym słowem "ściąga"  na boki . Jak temu zaradzić ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Config usuwałeś?? Może przez te wchodzenie na ruskie serwy coś Ci się poprzestawiało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×