Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
G@M3R

Paka 35 sekund

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że paka na serwie wybucha za szybko.Kiedy tt podkłada pake na A ktos z ct jest na B to zbyt cieżko jest ją rozbroić.Zauważyłem że jak biegne z innego bsa i atakuje ten na ktorym jest paka to nie mam czasu nawet sie cofnać i przeładować.Trzeba biec na pełnej naprzód i sie nie zatrzymywać( nie wspominając tu nawet o sytuacji gdy nie mam deffa).Dlatego proponuje aby do czasu wybuchu bomby dołożyć 5 sekund bo moim zdaniem 30 sekund to za mało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ! 

Trzeba grać dynamicznie a nie kampić ... A już widzę jak zaraz pół serwera całe mapy będzie na shifcie przechodzić ... 

Na nie ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak kolega @up, trudno że jesteś na B, musisz wyczuć, kiedy ty jesteś na B, to inna osoba zbliża się do A, i ma szanse, nie będziemy, nic zmieniać, ze względu na to że ty nie nadążasz, (a tak poza tym, co ci da te 5 sek...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Osama trzeba wykonywać cele mapy a nie kampić . 30 sekund jest wystarczający moim zdaniem :) 

 

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się leci z BS A na BS B przez resp TT to tak bywa, że się nie zdąży...

Dla osób ogarniętych, którzy wykonują cele mapy, a nie orientują się 5 sekundy przed wybuchem, że jest podłożona paka czasu starcza.

Jeżeli TT dobrze broni paki i wybucha to chyba normalne? Na tym ta gra polega, zmiana czasu nic nie zmieni.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×