Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

Jaka myszka?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się Was poradzić jaką myszkę polecacie do cs'a oraz codziennego użytkowania. Obecnie używam takiego wynalazku - ceneo.pl/produkt,9552622.htm Z klawiatury jestem bardzo zadowolony, jeszcze gdyby była podświetlana to cud, miód .. Co do myszki, scroll mi się spieprzył, dodatkowo kilka dni temu nabyłem steelseries qck i okazało się, że mam już dosyć grubo przydarte ślizgacze i nie ma porządanego poślizgu, a mówiąc po polsku - nie ma go wgl. Do wydania mam max. 150 pln. W oko wpadła mi steelseries kinzu v2 rubberized ( allegro.pl/mysz-steelseries-kinzu-v2-rubberized-pad-okazja-i3476761854.html ), ale jak zwykle opinie są podzielone. Jedni mówią, że jest pro zajebista, a inni, że niedopracowana, ma opóźnioną reakcję itd. Jak widzicie do gustu przypadły mi proste myszki, ewentualnie delikatnie profilowane typu microsoft ie 3.0. Dlatego pytanie do Was co sądzicie o tej kinzu? może ktoś ma, to niech wyrazi swoją opinię :> Polecacie może jakieś inne myszki? czytałem trochę o a4tech x7 x747, ale ja jak widzicie wolę małe, lekkie - średniociężkie myszki. Podoba mi się Razer DA, steelseries sensei ale jak widzicie są w wyższych przedziałach cenowych :/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem też, zeby zainwestwac te 50 zl wiecej i kupic sensei raw, ale na razie jeszcze nie decyduje się na 100% ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem wyjaśniony

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×