Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BITY SIEKA

blaxx

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zlozyc skarge na admina blaxx. otoz przed chwila (mapa nuke) wbil na serwer i siedzial na spect'cie jakies 5-10 minut (wydaje mi sie, ze afczyl) i frajer o nicku "freshw0w steelseries" cos tam cos tam w akcji z paka rzucil mi (swojemu) specjalnie 2x flashe na sam kurwa ryj, przez co nic nie widzialem i przez to padlem. BlaxX byl na tym spect'cie i zaczalem mu pisac na u@ czy jest, zeby ogarnal tego fresha itp. nic nie odpisywal. nastepna runda ale i dwie dalej kupilem awp, i na zlosc ten freshw0w rzucil sg na dwor i nic nie widzialem. BlaxX wszedl do gry, gral sobie, spamowalem mu na u@ i nic nie zrobil, nie odpisal . Pisalem praktycznie ciagle i nic z tego nie robil. Temu pajacowi i niestety mojemu imiennikowi "BlaxX'owi" powinien zostac odebrany admin. Po 1. nie wykonuje roli admina w 90%, chyba ze ktos go skara to moze i sprawdzi.
Po 2. ten durny dzieciak nie potrafi pisac, i jak widac nie zna sie na adminowaniu. Chyba sklamal piszac o znajomosci amxx'a "8/10" Chyba nie dojrzal do tej roli. Na serwie lata pelno cheaterow, nieprzyjemna gra a admina jak zwykle nie ma. Zrobcie cos z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. czytaj dokladnie tepy mlocie. 2. ogarnij mozg, bo dlaczego nazywasz mnie "dzieciakiem", jesli nie masz zielonego pojecia ile mam lat ? po 3. wracam do tematu czytaj dokladnie, bo napisalem, ze pozniej gral to tez nie odpisywal. Juz sie pomadrzyles? hmm, nie zablysnales.



a po 4. moze mi nawet zbanowac konto, bo jebie mnie to szczerze. Moge sobie zrobic kolejne. ;) a slowa to slowa, jak jestem wkurwiony to przeklinam - wolny kraj. Przeszkodzilo Ci te "przeklinanie"? FU

Edytowane przez BITY SIEKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy cyferkami to macie:

1. Można sądzić że jesteś dzieciakiem choćby dlatego że jesteś na poziomie kultury mojego 15 letniego brata który jest totalnym idiotą... A widzę że dużo was nie różni

2. Wymieniłeś 2 akcje i to było wtedy jak był afk, więc później nie miał już za co banować/kickować :>

3. Szczerze to u mnie poleciałbyś pierwszy z banem na parę h żebyś ogarnął dupę, np. za spam i kulturę na U@ i w ogóle ...

4. I w sumie składasz skargę dlatego że jakiś koleś Ci rzucił flesha i Cię zabili... Za to jest ban na 5 min :> Szczerze to więcej czasu tracisz na pisanie tej skargi 

 

PS. Mam nadzieję że nie popłakałeś się ze zdenerwowania, nie wyrzuciłeś monitora przez okno i nie tnij się, to też szkodzi.

 

A Pan admin którego to dotyczy niech może zepnie sam poślady i ogarnie co się dzieje na "jego" serwerze, nic więcej nikt nie wskóra.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno mnie ziomek obchodzic, co ty sadzisz o tym. stary, po prostu mam w to wyjebane, jebie mnie twoje zdanie, jakiegos przykladowego marginesa spolecznego, ktory jebie jakies teksty jakby byl przenajmadrzejszy ; ) dla mnie jestes pajac:) i jest ban na 5 minut, to moze przemysli w tym czasie swoje zachowanie i ogarnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Sprawa wyjaśniona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje inteligencji gracza i 2 adminów którzy się wypowiedzieli ale pewnie nie wiecie i muszę was załamać BlaxX nie ma admina :) leje że śmiechu z was 

 

Nie wiem tylko czy petrus zamykając temat i pisząc sprawa wyjaśniona miał na myśli że blaxx nie ma admina czy sugerował się wyjaśnieniami wyżej, pozostawiam to już do waszej interpretacji pozdrawiam   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Jeżeli prosisz o otwarcie tematu to napisz wyraźnie na jakiej podstawie. Tematy nie będą otwierane na każde widzimisię użytkowników.

Wiajcie. Po pierwsze sam jestes dzieckiem które ma 12 lat max. Po drugie jak bys wiedzial pajacu nie mam juz admina od długiego czasu. Po trzecie na sam głupi rozum jesli bym mial admina to bym odpisal a jesli jak twierdziles ze pisałes i nieodpisywałem mogłes napisac na zwykłym czacie ze mam spojrzyc na u@. Po czwarte spytaj sie adminow i niech dadzą opinie jak adminowałem i czy sie znam na adminowaniu i wgl. Piate jesli bylem afk jezeli byl bym adminem to masz jeszcze gg serwerowni i mogles spokojnie napisac co i jak. Po szóste nie bede wiecej kłucił sie z gimbusem bo to niema sensu. Bajo pozdrowienia dla Maxia Wujka Ani i Davisa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Haha, teraz Wujek dowaliliście, a Bity Sieka a po co idziecie tędy co on? Może chłopak w cs  się uczy grać,ahahha bekę drę z tego.Dobra Zamknijcie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Sprawa wyjaśniona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×