Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

ODRZUCONE Może by tak nowy Admin

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: .:[A]nDre:. 
2. Steam ID: STEAM_0:0:56789266  
3. Wiek: 15,5
4. Czas spędzony na Serwerze:http://cs-kopytko.pl...p?q=.:[A]nDre:.

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem admina na wielu serwach
6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Witam nazywam sie Szymon mam 15,5 lat pochodzę z Działdowa interesuję się sportem .Moim zamiłowaniem jest piłka nożna.Chciał bym admina ponieważ od dłuższego czasu nie ma adminów na serwerze a bardzo dużo osób cheatuje . :(  Po za tym to jest moja pasja i zamiłowanie do tego. Po za tym myślę że by się nam nieżle spółpracowało ze sobą . Jestem zawsze ogarnięty miły kulturalny .Chce również w każdej sytyuacji pomóc jeżeli ktoś ma w czymś problem .Chciał bym żeby na serwerze było miło była rodzina atmosfera i nie grało tyle cziterów co gra teraz ;) 
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję .
10. Reklamy: Reklamy dostarczę sms do Petrusa jeżeli podanie zostanie zaakceptowane ponieważ żebym nie wyrzucał kasy w błoto ;) 

 

 

 

Mam nadzieję że rozpatrzycie to podanie pozytywnie ;) 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na nie. Widać że nie czytałeś regulaminu tam jest napisane jak wół 

Dostosowanie się do punktów regulaminu admina § II.1.16.17.18. (przed złożeniem podania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm czy byc na tak czy na nie.. Te tematy mnie do cb nie przekonują : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28694-czit/ ,  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28499-wlatko-czit/ , cziekawe czy nie bd banował bez sprawdzenia -,- , dotego cały czas spamujesz na forum... Nwm jak inni ale ja jestem na nie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie... dla mnie za dużo spamujesz zachowujesz sie też czasami tak jak nie powinieneś... wypowiadasz sie na temat którego czasami wgl nie znasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Już masz ode mnie to tak :D

Widać,że na serwerze jesteś aktywny. Tylko ogarnij ten spam tak jak to napisał  NeVeR !? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że na serwerze grasz i to chyba jedyny plus.

 

Twój spam to porażka chociażby tu

 

Miałem ten sam problem i nic już nie da się na to poradzić  :)

 

Petrus na innym serwerze miałem ten sam błąd i też wszędzie UB miałem i nie mogłem wejść na to nic już nie poradzisz  :(

 

revi też tak miałem nic już ci nie pomoge w tej sytuacji bo też tak miałem i nie da się tego naprawić  :)

 

Jak dla mnie napisałeś 3x w zasadzie to samo nic nowego nie wnosząc do tematu. Ogarnij się z tym spamem człowieku!

 

Reklamy dostarczę sms do Petrusa jeżeli podanie zostanie zaakceptowane ponieważ żebym nie wyrzucał kasy w błoto  ;) 

Skoro serwerownia to dla Cb "błoto" to może poszukaj sb innej kałuży gdzie zaakceptują twój spam i podanie po 3 mies. Ja jestem na duże NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

A moze by tak nie.? Nie.!!!!! Jestes dla mnie zerem i jak dostaniesz admina to bedziesz wyjatkowo rozliczany ze wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nagle zmalała znajomość amx z wcześniejszych podań 8/10 a teraz 6/10 cofasz się z tego wynika

 

 

Jestem zawsze ogarnięty

- mógłbym zaprzeczyć :D raczej czasami

 

Zmieniłem troche zdanie na twój temat może dlatego że Cie nie znałem ale dałeś się poznać nikt tego nie podważy, tylko szkoda że z tej najgorszej strony.

 

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla mnie powinieneś dostać warny za spam jak moi poprzednicy napisali .Spamujesz nadgminie nawet w sprawach na których się nie znasz 

 

Napisane przez JoOo !

 

AnDre, dnia 21 Sie 2013 - 15:35, napisał:snapback.png

Miałem ten sam problem i nic już nie da się na to poradzić   :)

 

AnDre, dnia 21 Sie 2013 - 21:33, napisał:snapback.png

Petrus na innym serwerze miałem ten sam błąd i też wszędzie UB miałem i nie mogłem wejść na to nic już nie poradzisz   :(

 

AnDre, dnia 21 Sie 2013 - 21:58, napisał:snapback.png

revi też tak miałem nic już ci nie pomoge w tej sytuacji bo też tak miałem i nie da się tego naprawić   :)

Jak dla mnie napisałeś 3x w zasadzie to samo nic nowego nie wnosząc do tematu. Ogarnij się z tym spamem człowieku!

 

Przykład twojej dziecinady . Nw jak ze zgłaszaniem ale przypuszczam z innych wypowiedzeń że zgłaszasz na all kto Cię zabił ...(ale nie wiem )

Reklamy dostarczę sms do Petrusa jeżeli podanie zostanie zaakceptowane ponieważ żebym nie wyrzucał kasy w błoto   ;) 

 

Przestań robić łaskę że coś pomożesz jak nie chcesz pomóż Petrusowi to nie rób. Te 5 reklam w 10 min zrobisz ...

 

Narazie według mnie powinieneś dorosnąć NIE

Edytowane przez zniszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osobiście Jestem Na NIe ! 

Chcesz pomóc sieci widzę to ale nie w taki sposób . :/ 

Nie masz reklam 

Spamujesz w nie dotyczących cię sprawach ! 

 

 

Dla mnie podanie do odrzucenia. ;) 

 

PS: wiem adminów jest mało na serwie ale sory nie takiego szukamy ! ;/ Przykro mi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę to skłania mnie do napisania tylko 1 ...

 

Na serwerze spędzasz cały boży dzień, ale to nie jest najważniejsze. W wcześniejszych podaniach pisali Ci, żebyś dał się innym poznać i dałeś, ale trochę od złej strony .. ;/

Spamujesz bezsensownie w tematach które Cię nie dotyczą. Jak wspomniał wyżej kolega Digurken adminow jest mało i przydał by się jeszcze 1, ale nie z takim zachowaniem jak Ty !

 

na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie widziałem ciebie jak długo siedzisz na spect, widocznie to twój sposób na nabijanie godzin. W ostatnim podaniu @Petrus, napisał ci żebyś złożył podanie za długi czas  a nie kilka dni później. Od tamtej chwili diametralnie nic się u ciebie nie zmieniło. Poza tym ten tekst "Nie będę wywalał kasy w błoto". Dla mnie to ty gościu jesteś tu nie potrzebny wgl skoro sieć dla ciebie to "błoto". Nq

 

Oczywiście na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tej sprawie ale z tego co obserwowałem na serwerze to nie potrafi dobrze rozróżnić skilla od WH więc ja bym tak nie dawał mu na razie Admina niech się pozna na tej grze bo czasami tutaj magiczne akcje się dzieją a tak naprawdę są one zwyczajnymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja jestem na Nie . Bo ja napisane up nie umiesz odrużnić Skill od WH i to dość cżęsto pokazałeś na u@ jak zgłaszasz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... miales zlozyc podanie za "dlugi" czas a nic sie nie zmienilo. Ogranij sie trochu, zacznij rozrozniac wh od skilla albo nigdy wiecej nie skladaj tu podania bo odpowiedz bedzie zawsze ta sama ----> NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozróżnic skilla od wh ? Dobre mialem wlasne siec wiec ogarnijcie się ok bo ja to nie wy dobra nara zamknijcie to siec bo taka nie ogarnieta jest ze .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończ już płakać i mówić że co to nie ja. Swoją wypowiedzią pokazałeś że nie masz nawet tych 15 lat. Nie podoba się trudno, nikt za tobą nie będzie płakać bo nie ma po kim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozróżnic skilla od wh ? Dobre mialem wlasne siec wiec ogarnijcie się ok bo ja to nie wy dobra nara zamknijcie to siec bo taka nie ogarnieta jest ze .. 

Teraz pokazałeś jaki jesteś ogarnięty -,- Na dd2 jest full graczy więc serwer nie zbiednije jak poszukasz innej sieci co przyjmnie takiego dzieciaka i da mu admina. Lecz pamiętaj lepszej, fajniejszej sieci od tej nie znajdziesz. Pozdro, nara ! 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1.Złościsz się bo admina ci nie dali...

2.Nie umiesz odróżnić skilla od wh!

3.Nie pisz w swoim podaniu posta, bo nikt cię o nic nie pytał.

4.JESTEM NA NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Nie mogę rozróżnic skilla od wh ? Dobre mialem wlasne siec wiec ogarnijcie się ok bo ja to nie wy dobra nara zamknijcie to siec bo taka nie ogarnieta jest ze .. 



No i co, miałeś tą sieć i powiedz co się z nią teraz dzieje? Aaa.a.a.aa, nie istnieje już - najwidoczniej musiałeś dobrze ogarniać ją. 


Co do podania, myślę że JoOo wszystko ładnie opisała. Podpisuję się po jej postem obiema"rencami". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×