Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
itbeta.pl

Wywiad z zarządem cs-kopytko.pl

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 
Z racji, iż administratorzy nie odpowiadają na wiadomość, które wysyłałem - napiszę tutaj. Już wyjaśniam wszystko, dlaczego tutaj jestem.
 
Dlaczego tu piszę i po co?
Prowadzimy projekt pod nazwą: „Poznaj historię sieci serwerów”. Przeprowadzamy wywiady z właścicielami sieci, jak i zarówno z tymi "mniej ważnymi". Nasze dotychczasowe wywiady, możecie zobaczyć w tym temacie (kliknij tutaj)
 
Jak zgłosić się, do przeprowadzenia wywiadu? 
Bardzo proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie pocztą elektroniczną, następnie już wszystko umówimy podczas rozmowy.
 
e-mail: joachimbiecuszek@itbeta.pl
 
Również możecie się zgłosić w tym temacie, a ja już postaram się z wami skontaktować. Ale to nie wszystko, mamy dla was niespodziankę! (Zobacz niżej)
Aby każdy był zainteresowany projektem i nagrodzić najlepszy wywiad, postanowiliśmy zrobić konkurs. Konkurs pod nazwą: „Najlepszy wywiad z siecią serwerów 2013”
 
Konkurs trwa od 20.08.2013 do 31.08.2013 - śpiesz się!
 
Nagrody niestety są niespodzianką, więc nie możemy zdradzić nagród. Przedstawimy jedynie naszych sponsorów, partnerów, organizatorów projektu: „Poznaj historię sieci serwerów”
 
 
 
Informacja: W razie jakichkolwiek pytań, sugestii, spostrzeżeń proszę pisać. Jestem do waszej dyspozycji.
 
Życzymy powodzenia smile.png
 
Organizatorzy:
 
58752619265616602471.jpg
17687010207251644674.png
85241056125519128524.gif
09020286114323602563.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×