Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ViN

Nie ma adminów na team play

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy zauwazyliście ze na serwerze team play nie gra zaden admin?    Ja bede składał podanie na admina ale narazie za malo dni jestem zarejestrowany na forum :D



wy tez tak uwazacie???



piszcie swoje uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w jakim celu zakładasz ten temat, bo skarga to nie jest, ani też prośba.

Admin nie jest na serwerze przez 24/7. Admin też człowiek. Może admin jest akurat wtedy gdy Ty nie grasz?

Jeśli widzisz cheatera użyj opcji na stronie głównej po prawej stronie "Zgłoś cheatera online", albo przejdź na inny serwer i tam pytaj czy jest admin z uprawnieniami do TP i żeby przeszedł właśnie na TP.

Tu jest lista adminów należących do m.in. TP : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=34 . Jeśli uważasz że któryś z wymienionych w podanym linku nie spełnia swoich obowiązków napisz konkretną skargę na danego admina.

 

Zachęcam Cię do złożenia podania o admina, ale [jak sam napisałeś] dopiero gdy spełnisz wszystkie warunki.

 

Temat raczej do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale zglaszalem  i pisalo mnie nie ma ,, a na team play teraz nie da sie grac poniewaz jest z 5 osob ktorzy maja wh i aim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś sposobu z przejściem na serwer? (opisałem wyżej). Ponadto jeśli latają przez dłuższy czas a nie ma nikogo na GG alarmowe to napisz temat w odpowiednim dziale (Blacklisted - Zgłoś Czitera). Nie zapomnij dostosować się do wzoru: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10805-formularz-zg%C5%82oszenia-oszusta/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, adminow nie ma prawie w ogole... jak nie wejde ja ( teraz ciagle nieobecny) to z adminow tp nie wejdzie nikt (procz globali) przyda nam sie pomoc, wiec zapraszam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×