Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
suz16

Vexiq | `Michu.

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: septii 

Godzina: 18;00

Mapa: de_nuke przed chwilką

 

 

Witam chciałem złożyć skargę na gracza Michu otóż gram dzisiaj sobie cały dzień prawie no i oto taka sytuacja. Wracam po 15 min przerwy akurat mapa de_inferno i dobrze mi szło już na inferno zaczął mnie wyzywać od idiotów/odpałów/chitów no i oczywiście leciały w moją stronę ostre wulgaryzmy. Na nuke już przesadził zapytałem go co to za klan ten Vexiq a on do mnie z obelgami żebym zamknął mordę że jestem kur** odpaloną itp. No sory bardzo ale ja wbijam na serwa staram się zapraszać ludzi do gry co prawda nie mam steam ale zapraszam na FB i na ts3 swoim, a on do mnie tak nie wiem ile ten Człowiek ma lat ale ja do każdego mam szacunek osobisty ten chłopiec chyba nie dorósł do tej gry i do emocji jakie tam powstają. Zrobiłem ss-y z niektórych tylko obelg nie chciało mi się wszystkiego fotografować bo musiał bym z 15 ss robić. SS wrzuciłem na Speedyshare każdego oddzielnie jest  tylko 2 więc to nie dużo roboty spojrzeć na to. 

 

 

 

Bardzo bym prosił o ukaranie tego Gracza ponieważ jego kultura jak i szacunek do innych jest zerowy mam doś z takimi graczami z poprzedniej sieci. Tutaj też byłem Adminem serwera tego jeszcze na początku tylko z Petrusem.

 

Dlatego Proszę o zbanowanie tego gracza na okres 3 dni. Oraz upomnienie go przed kolejnym takim zachowaniem. Dziękuję i Pozdrawiam sieć. Proszę o rozpatrzenie.  

 

 

Oto ss: 

 

 

http://speedy.sh/r9j8z/ss1.bmp

 

 

 

http://speedy.sh/CzNEj/ss2.bmp

 

 

 

Aha i oto są jego dane wraz ze SID: 

 

 

#19 "Vexiq | `Michu." 240752 STEAM_0:0:69178425   0 24:59   52    0

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj też byłem Adminem serwera tego jeszcze na początku tylko z Petrusem.

 

ktory raz z kolei powtarzasz sie ze na poczatku byles tutaj adminem tylko z Petrusem.? szkoda ze gram od samego poczatku istnienia sieci (jeszcze jako ns) i Ciebie nie pamietam, wiec nie sciemniaj juz... po za tym jjuz ktos Ci napisal bodajze Robaczek( lecz moge sie mylic) ze jesli miales juz admina to z innego konta, a to jest twoje kolejne co sie rowna z multikontem :) 

 

 

 

Dlatego Proszę o zbanowanie tego gracza na okres 3 dni

 

 

 

A czy Ty jestes prokuratorem.? Może jeszcze kare grzywny mam nu nalozyc.? za obraze moge dac mu 5 minut. A jeśli juz Michu pisze ze jestes odpalony, to znaczy ze cos musi byc na rzeczy :)) grywam z nim na serwerze juz od dluzszego czasu i kazdy kogo mi podsylal ze lata odpalony byl trafnie ustrzelony.

 

 

 

Zamykam.!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×