Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
klisiu14

Skarga na Admina LubieMlodeDupy

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wbijam sobie na serwer gra sie dobrze zachwile wbija jakis gosc o nicku PershinQ czy jakos tak . Widze ze odpalony wiec pisze do admina "LubieMlodeDupy" oczywiscie ten ma to w dupie i banuje innych graczy za to ze wyzywaja owego czitera . Wbijam na specta i lookam czy na 100% ma aima . Patrze a tu kurwa perfidny aimbot i wh . Wiec pisze do Admina w tej sprawie patrze po minucie a on dalej gra i chuj . Wiec pisze mu na u@ ze bedzie skarga bo nawet mu sie nie chce na specta wbic i popatrzec czy zeczywiscie cos ma . Po chwili pisze zeby sie ogarnal bo goni jakis cziter a on nic . Dopiero jak napisalem mu ze bedzie skarga na forum sie opamietal . Nie bylo by tej skargi gdyby po tym wszystkim nie dal by mi bana . Ale oczywiscie musial poleciec ban na 5min za "wyzywanie admina na u@" bo go wysmialem ze sie opamietal jak mu zagrozilem skarga ... -.- 

Peace . !

Edytowane przez klisiu14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała prośba. Zamiast tylko uganiać się za odznakami, baczniej obserwować u@ i grać czujniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm amx_spectate byłem sprawdziłem...
Ty nie zawsze musisz widzieć, że admin jest na specu.
Z jakiego powodu skarga? Spamujesz co 10sek jak powalony na U@
Wyzywasz od lamusów itd... A co my roboty jakieś jesteśmy?

Nigdy nie dałem bana bez powodu... Koleś też bana dostał więc nie rozumiem tego toku...
Napisałeś skargę, żeby pochwalić się, że zbanowałem typa dopiero 120sekund po Twoich wieeeelu informacjach na u@?


Taka moja mała prośba. Zamiast tylko uganiać się za odznakami, baczniej obserwować u@ i grać czujniej.


Neverku ja nie latam za odznakami :P Mam AŻ 4 odznaki i parę zabić :)

 

 

Zróbcie co uważacie. Według mnie taka skarga nie powinna miec prawa bytu. Tak jak powiedziałem nie jesteśmy robotami nie ogarniamy wszystkiego... A prozajebisty gracz założył konto tylko po to, by mnie podpierdolic :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuj tego personalnie, to się tyczy wszystkich adminów - łącznie ze mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuj tego personalnie, to się tyczy wszystkich adminów - łącznie ze mną :)

 

Oj ja się śmieje :) Grać nie potrafie to i za odznakami bardzo nie polatam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czego wy oczekujecie od Adminów ?? To są też ludzie i mają swoje zajęcia czy coś tam jeszcze.Ja też pisze na u@ ze są czity czasami nie sluchają(lub nie widzą tego) to mnie też ponosi ale bez przesady.Wczoraj napisałem na blacklist ze ten typ ma aima+wh dołączyłem demko lecz jak widać został zabnowany lecz ma zmienne IP i wbija na serwer moze tak na CFG ? :)

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U@ nie służy do grożenia adminowi, tylko do zgłaszania cheaterów. Napisz informację raz lub dwa i nie spamuj.

 

Cipis, 2 minuty obserwacji aima+wh? Gratz....

 

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×