Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PrzeMoc_TM

[dust2 only] SS PrzeMoc_TM

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: '                  PrzeMoc_TM
Serwer: DD2 ONLY
Twój SteamID: Ns chyba nie ma swojego ID, ale znalazłem to - VALVE_0:4:1814328821 - NA TEJ STRONIE
Twoje IP: 83.9.20.113
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05.09.2013 - 19:51:02
Nick Admina który zbanował: nie wiem, nie przedstawiał mi się.
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): ScreenSnaps KLIK

Edytowane przez PrzeMoc_TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss 20009 czemu na tej skrzyni jest tak rozmazane coś?

PS. 

Nawet na tym SS odliczania paki nie widać Xd ciekawe :D

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, przepraszam to ty jesteś od oceniania screenshotów i pytasz mnie o jakieś rozmazane coś na skrzyni? Przyjrzyj się dokładnie - cała skrzynia jest rozmazana bo mam chuja wartą kartę graficzną, temu właśnie musze grać na tym gównianym NonSteamia na gównianych nonsteamowych serwerach i parać się z takimi ludzmi jak ty żeby łaskawie odbanowali. Wh nie używam już dobre 3 lata, a wtedy to też używałem tylko do oceniania dem z HLTV bo pomimo że nie gram wcale najlepiej to zawsze miałem dobre oko do wyłapywania haxów na Wh (to w szczególności). W żadnym innym celu jak ocena dema z gry delikwenta plik 'WallHack' nie został nigdy użyty przeze mnie. A gram na NS ponieważ nie mam czasu zebrać się i oddać komputer do naprawy, bo podczas burzy zadymił mi procesor i coś się stało też z kartą graficzną. #LEŃ



Nie widać odliczania paki - słuchaj. Nie moja wina że macie najwyraźniej jakąś wadę serwera która przez robienie screenów zamydla pewne elementy. Jeśli nadal nie jesteś pewny czy screenshot jest czysty czy nie to masz 2 wyjścia. Albo wysyłasz screeny do grafika komputerowego ds. gier PC., albo ja pierdole takie użeranie się o byle kość i idę na inny serw z nadzieją że tam nie ma ludzi którzy banują po 10 minutach gry, a oceniają nie mając doświadczenia. #DOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss 20009 czemu na tej skrzyni jest tak rozmazane coś?

PS. 

Nawet na tym SS odliczania paki nie widać Xd ciekawe  :D

Edit.

Pierdu sobie pierdu. Nawet mi się zdarzyło żebym grał na NS na wH na innych serwerach po pijaku a też tylko używałem do oglądania demek i chyba nie ma takiej osoby która tego nie zrobiła i tylko 1 punkt akurat tak jak się znajduje przeciwnik jest rozmazany więc to nie jest wina karty graficznej plus masz rozdziałke 800na600 więc nie jest tak źle z Twoim kompem w dodatku patrząc się na czas SS 1 i SS 2 ma ten sam a już 3 ss posiada inny czas jeśli nie sprawdza się poprzez winrara lub innego programy. I jeśli uważasz że ten serwer jest gówniany 

temu właśnie musze grać na tym gównianym NonSteamia na gównianych nonsteamowych serwerach i parać się z takimi ludzmi jak ty żeby łaskawie odbanowali.

To nie wiem po co piszesz o UB

 

Edit

Mistrzu to Ty prosisz o UB nie ja więc ty się starasz udowodnić że grałeś czysto nie ja Tobie to że odpalałeś.Z takim słownictwem to jeszcze warna powinieneś zarobić. Rozpakowałem sobie specjalnie Twoje SS wcześniej i sprawdzałem szczegóły i 2 SS mają dokładnie ten sam czas a 3 inny co nie zgadza się z czasem na SS jeśli chodzi o SEC.Moje podejście to nie jest takie, że nie chcesz grać to wyjdź, bo nie o to chodzi, lecz wkurzają mnie osoby które pouczają i wyzywają i oceniają innych ludzi nawet ich nie znając.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie serwer, tylko administracja. A mianowicie Ty. Bo ja wiem że gram czysto i nie muszę tego NIKOMU ale to nikomu udowadniać. Nie przekonuje cie że masz mi wierzyć że jestem czysty itd, pieprze takie lizania dupy. Bo jakie by to nie było wh, to albo byłyby rysy na kantach tekstur, albo zabarwione modele. Wyślę ci teraz te same screeny bez używania Winrara, bo rzadko, ale czasem podniszcza pliki: 1ST SS, 2ND SS, 3RD SS

 

To nie wiem po co piszesz o UB

 

Właśnie z przyzwyczajenia, bo wkurwia mnie nieraz takie "żadne" podejście jak twoje np. w stylu 'jak nie chcesz grać to wypierdalaj'. Ile to już dobrych sieci serwerów padło przez mierną administrację? [p. retoryczne] Po prostu jak się na jakimś serwie dobrze gra, to właśnie dlatego przychodzi się na forum, wrzuca SS i opierdala adminów za to że jak zwykle nie ma ich wtedy kiedy trzeba, a działają wtedy gdy to właśnie im gracz przeszkadza, np lepiej gra akurat od niego samego. #DOT



Gościu, a warnuj mnie, a rób ze mną w internecie co chcesz bo tutaj i tylko tutaj jesteś w stanie coś pokazać. Dla mnie internet/cs to nie przymus i takie coś jak straszenie WARNem czy może szubienicą netową na prawde na mnie nie działają. No a skoro o pouczeniu mówisz to jak widać trafnie ciebie pouczam bo widzę że musze ci powtórzyć po raz enty. Ja wiem że jestem czysty i ta dyskusja do niczego nie prowadzi. skoro nie chcesz mi dać unbana, to równie dobrze mogę wejść na innym nicku i co ci to da? bo mi nic to nie zmienia, gram dla zbicia czasu a nie dla rankingów itp. PS. w sumie już na początku nie powinienem się z tobą pieprzyć i wbić na innym nicku nie przejmować się twoją sraką. PS.2 - 'za takie słownictwo' - no cóż, na co dzień gdy ty sie rugasz to ci też mówią że grozi ci za to kara? W rzeczywistości można, ale w grze to już nie bo tam potrzebna jest kultura. #DOT



PS.3 -

 

Mistrzu to Ty prosisz o UB nie ja więc ty się starasz udowodnić że grałeś czysto nie ja Tobie to że odpalałeś



gdybym odpalał to pewnie nie pomyślał bym o pieprzeniu się w rejestrację, pakowania ssów, szukanie wzorów i wrzucanie ssów. MÓZG TYPIE, MÓZG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, a warnuj mnie, a rób ze mną w internecie co chcesz bo tutaj i tylko tutaj jesteś w stanie coś pokazać. Dla mnie internet/cs to nie przymus i takie coś jak straszenie WARNem czy może szubienicą netową na prawde na mnie nie działają. No a skoro o pouczeniu mówisz to jak widać trafnie ciebie pouczam bo widzę że musze ci powtórzyć po raz enty. Ja wiem że jestem czysty i ta dyskusja do niczego nie prowadzi. skoro nie chcesz mi dać unbana, to równie dobrze mogę wejść na innym nicku i co ci to da? bo mi nic to nie zmienia, gram dla zbicia czasu a nie dla rankingów itp. PS. w sumie już na początku nie powinienem się z tobą pieprzyć i wbić na innym nicku nie przejmować się twoją sraką. PS.2 - 'za takie słownictwo' - no cóż, na co dzień gdy ty sie rugasz to ci też mówią że grozi ci za to kara? W rzeczywistości można, ale w grze to już nie bo tam potrzebna jest kultura. #DOT

 

 

Twoje SS świadczą o czymś innym niż o tym że grasz czysto. Zmieniaj nick i tak bana dostaniesz bo będzie po grze widać odpała ;)Widzisz ale kulture pokazujesz jaką masz tutaj, to tylko świadczy o Tobie i Twoim wychowaniu. Skoro masz w dupie zasady obowiązujące na tej sieci to nie masz po co prosić o UB. Mi nie mówią że za to grozi kara bo w przeciwieństwie do Ciebie mam troszkę kultury i zostałem wychowany w miarę na człowieka dorosłego nie to co Ty niby 18 lat. Pozdrawiam i kończę z Tobą tą rozmowę.

 

Edit

Byli już tacy jak Ty wstawiali SS odpalone a później chcieli UB więc takie teksty zostawiaj dla siebie 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to jeszcze oglądnie ktoś z UBs. Ja nie widzę nic dziwnego.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×