Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeVeR !?

Bład

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Odkąd są duszki jest źle, grałem dziś komandosem Autobh miałem i pelerynkę i w goscią w skoczylem uzylem PPM i nie zabilo ani nie uderzylo prosze to naprawic! I go przeleciałem i bylem dalej niz on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju, przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz. Człowieku, ty nie czujesz, że rymujesz.... Twój post nadaje się na bita dla rapera..

 

O jakie duszki chodzi?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem w czym problem. Piszesz jak uczeń pierwszej klasy podstawówki...

Plugin działa tylko przez 10 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenikanie trwa tylko 10 sek więc wspomniana przez Was sytuacja zdarza się tylko na malutkich mapach - z ciekawości moglibyście podać na jakiej. Dla normalnych graczy - czyt. dla mnie - jest to spore udogodnienie przy szybkim wychodzeniu z respa - nie muszę się bać że jakiś nieogar lub po prostu afk zbloczy mnie w wyjściu. 

Jedyne co mogę Wam poradzić to po prostu nie raszujcie na małych mapach - ciężko jest przed upływem 10 sek dobiec na respa przeciwnika na większych mapach, a plugin jak już wcześniej wspomniałem jest bardzo przydatny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie za bardzo kumam ocb, ale spoko ;D Przenikanie jest tylko przez swój team i tylko przez 10 sek.

Zmieniłem czas przenikania na 5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×