Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BadLuq

ODRZUCONE Podanko x50 dawniej LLLL

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: x50    a wczesniejszy nick to LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL   [t]   

2. Steam ID:STEAM_0:1:53571742
3. Wiek: 18 lat.
4. Czas spędzony na Serwerze:http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=32309   i  http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=27315

    Grałem na tych 2 nickach. Obecny nick to x50
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Adminowanie. Mialem admina bardzo wiele razy. Posiadałem własną serverownię, ogarniam.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Obecnie gram na serevrze okolo 5 ha na dzien moze wiecje. I bardzo  często graja czitery i piszę do adminow lecz nei maja czasu i nawet Petrus H@ kazal mi zlozyć podanko. :P Chciałbym zapobiec takim sytuacją i jak bym mial zawszę chwilę wolnego czasu to pograc na luzie i miec pewnosć to iż jak jestem na serverze to ogarnąć osoby niepewne sprawdzić i grac. A Tak o Sobie to mam  18 lat  , mam na imię Łukasz. Uczęszczam , znaczy się bede teraz do 3 klasy LO.
8. Mikro [TAK/NIE]:Tak
9. Akceptacja Regulaminu:Tak
10. Reklamy:

http://forum.hardfrag.pl/index.php?/topic/378-reklama-dd2-kopytko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1 sprawa mało godzin na tym nicku na którym chcesz grać 2 sprawa mała aktywność na forum 3 sprawa reklamy zrobione na "odwal się"  NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche Cie kojarze z starego nicku ale jak narazie to tylko raz z Tobą grałem na tym nowym.Może to tez moja wina bo szkoła sie zaczeła i nie spędzam juz tyle czasu na csie...Z tego co Cie znam to ogarniasz i w ogóle.Ale mimo wszystko znam cie bardzo słabo.Uważam że powinienes jeszcze jakis czas pograc i dopiero złożyc podanie.Po za tym że mało przegrałes na tym serwie nie widze powodu aby nie dawac Ci admina.Niech inni sie wypowiedza.Neutral

Edytowane przez G@M3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Petrus ci kazał złożyć podanie, to i tak się w sumie dziwie. Bo wiecznie obrażasz graczy, 0 kultury na serwerze tak jak inni up. Czyli Neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze pisze w swoim temacie. Lecz zalezy mi na adminowaniu. Gram bardzo dużo na serverze i bardzo czesto jest tak ze nei ma admina zadnego a graja odpały i czesto spamuje Petrusowi. I zalezy mi  na tym zeby zostac adminem i nikomu głowy nie zawracać. JAk chcecie wybór należy do Was pozdrawiam.

 

i pytanko znajomy ze steam chcial sie wypowiedziec w tym temacie pisze mu ze temat zamkniety o co chodzi?

Edytowane przez BadLuq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet Petrus H@ kazal mi zlozyć podanko.

 

1. Mylisz sugestie, z przymusem. Spamujesz mi na steam, to Ci napisałem, że jak spełniasz wymogi to złóż podanie.

2. Teraz sie tak zastanawiam nad tym. Spamujesz mi jakimiś bezsensownymi wiadomościami na steam typu "proszę odpisz", po 100x. Może jestem afk? a jakieś wywoływanie za pomocą włączania i rozłączania rozmowy głosowej kwalifikują się bardziej na zbanowanie an steam i forum niż dodanie admina.

3. Składasz już drugie podanie, a dalej nie czytałeś regulaminu i wzoru podania.

 

9. Akceptacja Regulaminu:Tak

Myślisz, że to jest jakiś pusty punkt? 

 

 

i pytanko znajomy ze steam chcial sie wypowiedziec w tym temacie pisze mu ze temat zamkniety o co chodzi?

a widzisz żeby był zamknięty? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

i pytanko znajomy ze steam chcial sie wypowiedziec w tym temacie pisze mu ze temat zamkniety o co chodzi?

 

Przypominam tylko o tym pkt.! 

 

* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów. 

 

znajdujacym sie w pod tym linkiem http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9678-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-update-10913/

 

 

Bo wiecznie obrażasz graczy, 0 kultury na serwerze

 

Jeśli to co mówi Davis to prawda, to wybacz ale ja jestem na NIE.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO server zejdzie na psy. Jedyni admini na servie  too Davis i czasme dzika parówka. Zaden inny admin nie wchodzi na server. JA ogarniam i umiem obchodzić sie z czitami. jeżeli nie chceciie to nie.. I potem znowu bedzie pisanie zero adminow pełno czitów.  Wasz wybór kilak osób wie ze ogarniam bo czesto pisze adminom ze ten gracz to cziter i zazwyczaj trafiam. Także sporo ogarniam..;/  Przykro mi ze macie takie zdanie. NIE możecie mi dac szansy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zachowanie to nie 18 lecz 8 lat, pograj w bierki z kumplami a nie w cs'a, moim zdaniem temu "Panu" już podziękujemy temat do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadałem własną serverownię, ogarniam.



6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10



WTF ? Własna serwerownia i tylko 8/10 ?  To nie dziwię się, że już jej nie ma skoro ty ją prowadziłeś -,-

PS: Nwm czy wiesz ale nie można spamować w swoim podaniu : **********

Na nie < 333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czasem wchodzę ?? zawsze jestem jak jestem i mam czasem a czasem jak go nawet nie mam wbije jak ktos mnie poprosi. Co do podania hmm nie wiem co powiedzieć bo zgłaszasz mi często graczy ale i tutaj pojawia się problem, bo masz 50% trafnych zgłoszeń i 50% błędnych zgłoszeń i nie wiem jak Cię ocenić kultury ostatnio troszkę opanowałeś co nie powiem chwali się i tylko dlatego jestem na TAK!! dajcie mu szanse jak się nie sprawdzi na okresie 2 tygodni i zobaczymy ze czesto beda odwolania zabierze sie mu admina :) DAJCIE MU SZANSE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO server zejdzie na psy. Jedyni admini na servie  too Davis i czasme dzika parówka. Zaden inny admin nie wchodzi na server. JA ogarniam i umiem obchodzić sie z czitami. jeżeli nie chceciie to nie.. I potem znowu bedzie pisanie zero adminow pełno czitów.  Wasz wybór kilak osób wie ze ogarniam bo czesto pisze adminom ze ten gracz to cziter i zazwyczaj trafiam. Także sporo ogarniam..;/  Przykro mi ze macie takie zdanie. NIE możecie mi dac szansy?

 

Dlaczego mialby zejsc na psy ? Dlatego, ze byc moze nie otrzymasz admina ? -,-

Kilku Adminow wie, ze ogarniasz ? Mowisz chyba tylko o Davisie i Dziekiej parówce bo według Ciebie inni nie wchodza.

Po wypowiedzi Davisa i Dzikiej parówki faktycznie mozna stwierdzic, ze "sporo ogarniasz.." oO

 

Moim zdaniem, nie jestes odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Czytając Twoje wypowiedzi jestem pewny, ze podany przez Ciebie wiek jest przesadzony.. Drugą sprawą jest fakt, ze niejednokrotnie otrzymałes ode mnie kicka za wulgarne słownictwo.

Reszta powodów znajduje się wyzej wiec nie będe ich tu przytaczał :)

 

Na NIE

 

PS: Dziwne, ze uczen klasy 3 LO pisze tak nieskładnie i robi tyle błędów w podaniu. :)

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

NIE

W ogóle nie czytałeś regulaminu...

 

i pytanko znajomy ze steam chcial sie wypowiedziec w tym temacie pisze mu ze temat zamkniety o co chodzi?

* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.

 

TO server zejdzie na psy. Jedyni admini na servie too Davis i czasme dzika parówka. Zaden inny admin nie wchodzi na server. JA ogarniam i umiem obchodzić sie z czitami. jeżeli nie chceciie to nie.. I potem znowu bedzie pisanie zero adminow pełno czitów. Wasz wybór kilak osób wie ze ogarniam bo czesto pisze adminom ze ten gracz to cziter i zazwyczaj trafiam. Także sporo ogarniam..;/ Przykro mi ze macie takie zdanie. NIE możecie mi dac szansy?

Jeśli nawet, to zejdzie na psy bo ty tam grasz.

Edytowane przez Robaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie Cie nie znam i nie spotkalam na serwerze, z tego co czytam to jestes malo kulturalny na serwerze. Niestety ale jeszcze nie teraz. Panuj nad emocjami i naucz sie kultury. NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także niestety jestem na NIE.  Czasami na steam można z tobą normalnie popisać ,ale to czasami . Raz zachowujesz się jak normalny gość ,a raz jak nienormalny (xd) . Zgłaszasz mi cziterów , to prawda . (ale piszesz o nowych co sekundę -,-) , z czego może 20 , 30 % są słuszne, dedniesz  i od razu na steam "Taki i taki gracz wh !"  dobra wejdę popatrzę , jak trzeba to pobanuje ,ale człowieku! Tyle ile już czasu straciłem na twoich bezpodstawnych oskarżeniach o cziterach to nikt nie zliczy .. Nic bym nie mówił ,gdybyś miał rację ,ale jak już powiedziałem masz rację może w 20,czy 30 % . Druga sprawa ,nad kulturą też mógłbyś popracować bo przeklinasz i wyzywasz co chwilę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmieszny , piszesz na steam żeby dać Ci tak bo większość ludzi z kopytka nie jest za Tobą po czym w moim własnym podaniu sugerujesz, że nie gram na serwerach(http://www.psychostats.cs-kopytko.pl/dd2/player.php?id=4699) czym psujesz lekko moją reputacje jak i podanie...

 

Nie to , że i ja Ci robię na złość , lecz przede wszystkim ludzie wyżej twierdzą , że to jeszcze nie twój czas dlatego sugeruję się ich opiniami.

 

Graj, udzielaj się na forum, a będzie dobrze ;)

Na tę chwilę jestem na NIE.

 

Tutaj jeszcze nasza rozmowa steam...

 

15:02 - Łukasz-YMCMB Team: siema
15:02 - Łukasz-YMCMB Team: dalbys w moim podaniau x50
15:02 - Łukasz-YMCMB Team: na Tak?
15:03 - truskaw | cs-kopytko.pl: jesli spelniasz wymagania to czemu nie , daj link do podania to zobacze
15:03 - Łukasz-YMCMB Team: mam sporo na NIE;/
15:03 - truskaw | cs-kopytko.pl: a juz widze
15:03 - Łukasz-YMCMB Team: nie ogarniam ale jakies TAk by mi sie przydalo.;/
15:03 - truskaw | cs-kopytko.pl: nie masz z czym startowac
15:03 - Łukasz-YMCMB Team: ale daj na Tak?
15:04 - truskaw | cs-kopytko.pl: juz to podanie i tak nie zostanie zaakceptowane
15:04 - Łukasz-YMCMB Team: ale dasz na TAk?
15:04 - truskaw | cs-kopytko.pl: nie
15:04 - Łukasz-YMCMB Team: to nara
15:05 - truskaw | cs-kopytko.pl: no czesc
15:05 - Łukasz-YMCMB Team: ..
15:06 - truskaw | cs-kopytko.pl: udzielaj sie dalej i graj i zloz za jakis czas nastepny
15:06 - truskaw | cs-kopytko.pl: nic za darmo nie ma.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi Grzybek po prostu...

 

Nie zniechęcaj się i pracuj dalej, na razie jak widzisz nie pokazałeś się z najlepszej strony...

 

Podanie odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×