Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Heheszki

Grafa 32 bit

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem mam cs'a by łukasz v32. I wgrałem sobie do niego skiny modele i wszytko z cs'a by skilluj(nie wiem czy to potrzebne ale napisze) I jak jest na bf2/dm ten test na 32 bit to mam wszystki takie same te rami a mam v32 i nie wiem co zrobić bo cały czas dostaję bana za to teraz dostałem na 30 min i nie wbijam żeby nie dostać perma.Pomożecie z tym?

 

Z góry dzięki.

 

Ps

Jeżeli mam jakie ss'y dać to postaram się wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NS i w opcjach gry nie mam żadnej opcji zmiany grafiki, ale znalazłem sposób poprzez wprowadzenie zmiany w rejestrze systemu windows (ja mam XP).

Zrób tak:

Wejdź w menu start -> Uruchom... -> wpisz "regedit.exe" i naciśnij [enter].
Znajdujemy tam taką zakładkę jak: H_KEY_CURRENT_USER
Szukamy zakładki o nazwie VALVE i tam klikamy na HALF-LIFE następnie na SETTINGS
2 razy Klikamy na SCREENBBP po czym w polu DANE WARTOŚCI wpisujemy 20, potwierdzamy klikając OK. Zamykamy Edytor Rejestru i Jedyna Opcja w CSie to teraz 32 bity czyli dopuszczalne na nasz serwer.

 

Po zmianie tych ustawień test powinieneś rozwiązać bez najmniejszego problemu :)

 

Pomogło?

 

Źródło: http://www.cs-serwer.pl/showthread.php/57377-32-Bity-Nie-zawsze-da-si%C4%99-ustawi%C4%87!

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@ Up:

Ex6TenZ*, dnia 07 Wrze 2013 - 20:07, napisał:
Albo spróbować szczęścia i wybrać losowo :)

Nie nabijaj postów! Nie umiesz pomóc to nie pomagaj bo jak zrobi coś źle w rejestrze to system Mu się nawet popsuje! To nie są żarty - jak nie wnosisz nic nowego i konkretnego do tematu to nie pisz :)

@ Topic:

Darek Wiertelorz, dnia 07 Wrze 2013 - 13:32, napisał:
Wejdź w menu start -> Uruchom... -> wpisz "regedit.exe" i naciśnij [enter].
Znajdujemy tam taką zakładkę jak: H_KEY_CURRENT_USER
Szukamy zakładki o nazwie VALVE i tam klikamy na HALF-LIFE następnie na SETTINGS
2 razy Klikamy na SCREENBBP po czym w polu DANE WARTOŚCI wpisujemy 20, potwierdzamy klikając OK. Zamykamy Edytor Rejestru i Jedyna Opcja w CSie to teraz 32 bity czyli dopuszczalne na nasz serwer.

Przepraszam mój błąd :(Powinno być H_KEY_CURRENT_USER -> Software -> VALVE -> HALF-LIFE -> SETTINGS i potem:
2 razy Klikamy na SCREENBBP po czym w polu DANE WARTOŚCI wpisujemy 20, potwierdzamy klikając OK. Zamykamy Edytor Rejestru i uruchamiasz grę. Wejdź na serwer i poproś o test na 32 bity :)

Mam nadzieję, że będzie już dobrze bo ja mam taką ścieżkę ;p

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Software jest :P Już sprawdzam :)

 

 

@Edit

 

Teraz było ale nie SCREENBBP tylko SCREENBPP Piszę to po to jak by inni mieli podobny problem :)

 

Dzięki za pomoc idę admina poprosić :P

Edytowane przez Heheszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz było ale nie SCREENBBP tylko SCREENBPP

Racja - znowu głupi błąd wybacz coś wczoraj nie myślałem hmm , a tekst skopiowałem z pierwszej lepszej strony (stąd te dwa błędy, których nie zauważyłem), ale wiem że sposób ten zmienia grafikę na 32 bity bo sam tak zmieniłem :) Jak test na 32 bity rozwiążesz prawidłowo napisz, że problem został całkowicie rozwiązany i temat można zamknąć bo zacznie się spam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oke. Póki co narazie nie rozwiązany.

W sensie, że nie spotkałeś jeszcze admina na serwerze i nie rozwiązałeś testu? Czy test już admin Ci wysłał i nie umiałeś go rozwiązać bo all kwadraciki te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie przed chwilką admin West dał mi test i wszystko okey :P Tobie dziękuje za pomoc a temat do zamknięcia :)

Edytowane przez Heheszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×