Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ex6TenZ*

Cheaterzy

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, aby wprowadzono na serwer pewną zasadę, a mianowicie taką:

- Pisanie na say o cziterach grozi banem >5min

 

Przydałoby się, bo pełno ludzi płacze zamiast napisać na u@ albo po prostu wyjść z serwera

 

Taka moja mała propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze, ale z doświadczenia wiem że nie wszyscy rozumieją "Widzisz cheatera? Napisz na u@" Bo szczerze powiem, że ja sam na początku nie kumałem tego "u@" i domyślam się że niektórym wystarczy to wyjaśnić albo przypomnieć aby pisali na u@ a potem po prostu olać w przypadku gdy odpiszą obelgą (tak jak mi z resztą). Dokładanie Administratorom obowiązków takiego pokroju moim zdaniem jest zbędne :) A jak ktoś pisze na say'u [y], że ktoś czituje to jego strata bo cziter na chwilę wyłączy czit a jak Admin wyjdzie to cziter wróci :(

Raczej nic nie poradzisz...

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega napisał ja stosuje zasady 3 razy upominam danego delikwenta a jak nie rozumie kick a potem nie ma wiekszych problemow i jak mnie widza to  po prostu zawsze prawie mi pisza na u@ bądź na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to wystraczy napisac na u@ że ktoś czituje, bo i tak admin nie zbanuje za pisanie na say'u gdy go nie ma, to chyba logiczne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gracze mogą pod wpływem impulsu pisać na sayu i wyzywać

2. Gracze raczej nie wiedzą kto jest adminem

3. Admin może się nie skapnąć na czas, cziterek sobie wyjdzie lub wyłączy czita i cały misterny plan w piz*u ! :D

 

po prostu czasami nie panujemy nad sobą :|

 

też tak mam.. xd



Mi głównie chodzi o to, żeby ludzie nie wyzywali się na czacie, bo wszystkich to może strasznie wkurzać, mnie np. wkurza, jak ktoś kogoś wyzywa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi głównie chodzi o to, żeby ludzie nie wyzywali się na czacie, bo wszystkich to może strasznie wkurzać, mnie np. wkurza, jak ktoś kogoś wyzywa :|

Tu akurat za wyzywanie to Admini mają już obowiązek banowania za brak kultury mimo upomnienia :) Zapraszam do regulaminu serwerów (http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwer%C3%B3w-publicznych/)

 

4. Wymagana kultura w słowie pisanym i mówionym.

a więcej w regulaminie Admina (http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/)

 

5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min

 

więc tych co mimo upomnienia nadal obrażają lub przeklinają zgłaszaj na u@ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli admin jest ogarniety to daje bana za cos takiego... albo za fauszywe notoryczne zgloszenia, bynajmniej ja daje.. wtedy jest spokoj :) 

 

zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×