Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

MEGA SPADEK AKTYWNOŚCI

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick admina: Ja
2. Okres (dd/mm - dd/mm): Nie da się tego tak po prostu określić 
3. Powód: GTA V / FIFA 14
4. Inne informacje: Chcę być fair wobec Petrusa jak i innych adminów. Jak wiadomo, moja frekwencja na serverach jest naprawdę znikoma. Jest to spowodowane pracą, po której najzwyczajniej w świecie nie mam siły grać, a w wolne weekendy załatwiam sprawy na które w przeciągu tygodnia po prostu nie mam czasu. Nie zdziwię się jak po prostu Piotrek kopnie mnie w dupę i pozostawi tylko z rangą "szary user forum", ale nie chciałbym żeby to się stało bez mojego pożegnania - nie ukrywam, przyzwyczaiłem się do admina ;) . Na servery teraz wchodzę jedynie gdy dostanę wezwanie na steam, lub przez przypadek odpale CS"a :/

Wiem, nie daję dobrego przykładu jak powinien zachowywać się wzorowy admin, ale chyba "dorastam" i nie mam już tyle czasu wolnego na maniaczenie jak to zwykłem robić parę miesięcy temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@GRINGO rozumiem Cię... Ja też kiedy wracam po pracy mam ochote zamknąć oczy, a najchetniej to nie otwierać komputera... ale po chwili sie ogarne i i tak wchodze.. lecz czasami tak jak dzisiaj moja aktywnosc na serwie jest zerowa ( ale to wina pingu, Ojciec pobiera aktualizacje do Ipada...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przychodzi czasem takie zniechęcenie do wszystkiego...do baby, piwa, cs'a, kumpli. Ale powiem Ci to mija i jest ok. U mnie to mija jakoś po godzinie - głowa do góry będzie dobrze. Zarezerwuj sobie jakiś weekend, odizoluj się od problemów, kup alkohol i zrób sobie format C: w fajnym gronie. Na następny dzień mega-kac, ale jak się ucieszysz po 2 dniach, jak stwierdzisz, że ręka już się nie trzęsie jak diesel na postoju i hedziki miło wchodzą :)  To tyle pierdzielenia od rzeczy, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×