Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
+ ArchAngeL +

skarga na Raod$$

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

piszę do Raod$$ ze ma gościa sprawdzić i napisał mi że bana dostanę  a ja się pytam dlaczego a on pisze dlatego że mam zły dzień napisz jeszcze raz tak to masz bana na 1dzień  i jakiś gracz napisał coś złego o mnie  to ten jeszcze się śmiał admin że taki i taki jestem wiem ze przepraszam że  bez wzoru ale  proszę odebrać mu admina bo nie da się grać wczoraj dał mi bana na 30minut za lamienie  dziwny admin proszę coś zrobić

Edytowane przez + ArchAngeL +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jakiś dowód - zrzut ekranu, demko?

 

a co do tego:

a on pisze dlatego że mam zły dzień napisz jeszcze raz tak

to myślę, że wyzywałeś / obrażałeś Admina na u@ lub zwykłym say'u

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pisałeś na say'u że Tee Pee gra na 16 bit a nie na u@. Zrobiłem mu test na 32 bit i przeszedł go pozytywnie.

2. Napisałem Ci na say'u że gra na 32 bit.

3. Po chwili zacząłeś go obrażać, ostrzegałem Cię dwa razy.

4. Gdy już sobie wychodziłeś z serwera napisałeś: + ArchAngeL + :  ok szmato jebana napisz radosie jebany w dupe. Po czym szybko uciekłeś z serwera

 

Nooo sory ziomuś ale się ogarnij!

 

A co do bana, którego miałem Ci dać za obraze to i tak Ci dam....

 

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

piszę do Raod$$ ze ma gościa sprawdzić i napisał mi że bana dostanę a ja się pytam dlaczego a on pisze dlatego że mam zły dzień napisz jeszcze raz tak to masz bana na 1dzień i jakiś gracz napisał coś złego o mnie to ten jeszcze się śmiał admin że taki i taki jestem wiem ze przepraszam że bez wzoru ale proszę odebrać mu admina bo nie da się grać wczoraj dał mi bana na 30minut za lamienie dziwny admin proszę coś zrobić

 

 

sprawdzal mnie on i kilku innych adminow;) codziennie mam po 15 razy robione te testy na grafe^^

 

ps. a za te obrazy jakie tam lecialy to ty tydzien powinienes dostac^^

 

skarga jak dla mnie nie sluszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze za co ban dla mnie nie obrażałem cie nawet to więc widzisz

 a co straszysz mnie banem nie wiadomo za co za to że nic ci nie zrobiłem dostane bana i

po drugie tak nie pisałem  to nie moim stylu 10minut na serwie byłem tylko ci napisać i normalnie ci napisałem a że ty nić to se poszedłem serwera i tyle

Edytowane przez + ArchAngeL +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie i szkoda bo za szybko z cs wyszedłem i zapomniałem wogóle o tym ;/ ale napisal tutaj ze bana dostane jak wejdę na serwer to więc bez powodów się nie daje bana nie wiem o co mu chodzi ale chyba chce się wyżyć na mnie bo tak odczuwam to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×