Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
neo1337

neo SSY UB FAST

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: neo
Serwer:ONLY dd2
Twój SteamID:STEAM_0:1:3170752
Twoje IP:83.10.97.204
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):20:20:47 09/23/2013
Powód bana:ssy
Nick Admina który zbanował:Nexon [t]

 

Proszę o szybie ub

 

linked !@#!@#!#@ http://www6.zippyshare.com/v/12427657/file.html

 

http://www6.zippyshare.com/v/12427657/file.html

http://www6.zippyshare.com/v/12427657/file.html

http://www6.zippyshare.com/v/12427657/file.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS modyfikowane bez UB

ps. DREW nawet na poprzednich SS widać modyfikację to jakim cudem dostał UB to ja nie wiem 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha Czlowieku jestes smieczny

 w taki czas modyfikowac pozatym nie jestem kretaczem jestem czystym graczem

Proszę o ub nawet waga nie ruszana jestes dla mnie smieszny w tym momencie



Jaka widzisz modyfikacje ja gram od 2k4 na steam i mam jednego bana za brak już chęci wrzucania ssow bo robić to co dzień albo co dwa to jest dla mnie szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jesli dostaniesz UB to ten który to robi powinien stracić uprawnienia !! Chłopcze widać modyfikacje aż miło tyle z mojej strony nie odpisuję Ci już bo szkoda mojego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem osoba z top w POLSCE A tutaj taki teksty. Jeśli nie dostane ub to przeniose się na inna serwerownie.

Ludzie typu kat istnieją i graj na ffa musicie się do tego przyzwyczajic  nie gram od2k13 i nie mam 14 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahahha to na Banid nie byłbyś oznaczony jako zwykły gracz i top15 a ledwie strzelasz :( hahah i modyfikacja SS co widać !! hmm daj spokój sobie na UB nawet nie czekaj !! wrr a miałem nie odpisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opisz mi ta modyfikacje bo ja nie rozumie gdzie jest ta modyfikacja dostaje ssy kopiuje je na pulpic robie nowy folder wrzucam tam 3 ssy robie prawym robie 7zipem daje na wasze hosty ktore w chcecie i tyle ja chce szybkiego ub bo chce sobie postrzelac bo nie mam co robic i chce byc top1 w top 15 wiec daj mi możliwosc czystego grania a nie mnie oczerniasz od jakiś najgorszych nakrec demo jak gram i daj na bl czy coś ale nie bo masz taki kaprys albo moze lepiej gram od Ciebie




kim Ty jesteś dawaj mi ub bo jest czysto a nie gadasz głupoty . Dzisiaj chce ub a jak chcesz mnie sie pozbyc to sie zbierz z paroma osobami adminami na specu i ogladajcie jak gram ub chce bo jest czysto i na ma gadania dla mnie ze modyfikacja jakś bo nawet nie wiem o czym do mnie rozmawiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwie strzelam zawsze otwieram skoro ledwie strzelam to po co mi robisz ssy dla mnie jestes chyba gimbusem

czysto = ub tyle w temacie



skoro czysto = ub niech inny admin to oceni bo nie jestes kompetntym człowiekmie dla mnie jestes chyba poczatkujacy w skali 1-10 daje ci 2-



normalne ssy dawaj ub bo nie mam zamiaru czekac chce grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja Ci zrobiłem SS a szkoda !! Mówisz początkujący jestem? hmm byś się zdziwił bo zawsze to płaczą takie osoby jak Ty na mnie !! mówisz nie kompetentną ? to dlaczego jestem na tym stanowisku? hmm gimbusem? nie masz więcej niż 18 lat jak nic i kolejna rzecz chętnie bym wrócił do tych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy czyste Proszę o ub



Jest regulami czysto ub to nie denerwuj mnie nawet



wejdz sobie na serwer i rob mi ssy

ale teraz chce ub bo jestem czystym graczem a nie jakims modyfikantem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja Ci poważnie piszę, że UB nie dostaniesz :) powodzenia na innej sieci :)

Plus widzę że raczej nigdzie nie pograsz bo za grosz kultury nie masz bany za wyzywanie na innych sieciach miło :)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

204 godziny przegranie i ocenia ja mam 5k przegrane i gram dalej dawaj tego ub  czystko kurwa to ma byc ub a nie jakies pierdolenie sam nie mozesz podjac decyzji chce head admina a nie jakiego ...



wołaj innego admina bo niechce z toba juz rozmawiac bo jestes chyba idota albo slepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm patrz się na steam który widzisz a daleko zajdziesz ;) ja mam z lekką ręką przegrane ponad 7k godz ;P ale co tam :) i nie jest czysto dlatego UB nie będzie kolejna rzecz czekaj na UB support bo tylko on może dać UB nie zwykły admin, więc czekaj cierpliwie na zamknięcie tematu bez UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolku upadnie wam ta serwownia jesli bedziecie banowac osoby ktore graja czysto i wmawiac im iz sa krentaczami oszutsami i kłamcami pomysl logicznie osobo [18+] jesli bym takie cos robił to nie kłucił bym sie z toba i nie robił z siebie pajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi tylko z ciekwaosci gdzie Ty tam widzisz ze cos jest nie tak bo kurwa gram w ta gre w chuj chyba dinozaur a ty takie akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I NIE ZYCZE SOBIE ZEBYC PISAL COS W STYLU PS drew zobacz to zobacz tam bo pozniej admin pod presja powie na moja nie korzyść a ja jestem czystym graczem ma wyrazić swoje zdanie i tyle a nie PO TO MA SWOJ mUsk zeby sam podejmował decyzje a Ty sobie zmien monitor chyba bo masz zdupcowny po całosci jeśli tam coś widzisz bo to jest nie możliwe bo gram fair play



co do tego linka to nie wiem co jest ze taka liczba robiłem to normlanie 7zipem darmowym programem w 100 procentach legalnym

i patrzac na w rozrzezeniu zip i 7zip to w 7z zawsze mi tak wychoidzi a w zip jest norlnie kazdy ma liczbe

to ja nie wiem bo nie jestem informaltykiem



wina lezy w programie kompresujacym

oczywiscie według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×