Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AnDre

ODRZUCONE [G]RAFIK

12 replies w tym temacie

Recommended Posts

Imię:Szymon
Doświadczenie w tworzeniu grafik:Duże
Jakiego programu używasz:Gimp2
Ile czasu możesz poświęcić na forum:6h więcej 
Dlaczego Ty?: Ponieważ lubię robić grafiki róznego rodzaju 
Przykładowe prace:

75795093965577529599.png

61163969162608656938.jpg

1100000.gif

92812779704239633114.jpg

49159019286861845022.jpg

Edited by AnDre

• Like 1

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29739-narazie-all/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29735-jest-ryzyko-jest-zabawa/&do=findComment&comment=136360

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29698-takie-tam-z-nud%C3%B3w-d/

1.Prace które wykonujesz SAM są na poziome paint.

2. 5 dni temu pracowałeś na Photoshop CS 5

3. Według poprzedniego podania prace tworzysz 13 dni i twierdzisz, że masz duże doświadczenie?

4. Z tego co widziałem w Twoich pracach nie umiesz nawet wykadrować pracy (totalne podstawy) 

5. Po co ja się w ogóle męczę skoro Ty tylko wpisujesz napis na gotowe prace, bez efektów, czyli to samo co każdy może zrobić w paint + 1 prace widzę z poradnika krok po kroku robiłeś.

Jeśli Ty teraz dostaniesz rangę grafik, to ja z niej zrezygnuje, bo ośmieszasz siebie i przy okazji innych, którzy pracują z grafiką latami. A ty po 13 dniach twierdzisz, że masz duże doświadczenie.

• Like 6

Prace nie są twoje, kopiujesz je z innych portali po czym przypisujesz je do siebie. Ponoć robiłeś ja na telefonie a dzień później zmieniłeś zdanie ...

Za kłamstwa, spamerstwo i próbę oszustwa administracji jestem dożywotnio na  NIE.

No to się wkopałeś ziomek. Już wiele razy udowadniano Ci oszustwo a ty dalej zakładasz, że te prace są twoje ? Daj sobie spokój z tym grafikiem bo raczej go już nie dostaniesz, a za OSZUSTWO powinieneś dostać WARNA! Tyle w temacie, jestem na NIE! 

Temat moim zdaniem do zamknięcia! :/

Edited by Nexon

Za szybko jak na grafika poświęć temu troszkę czasu popracuj i w tedy podanie ale nie za tydzień czy tam za 2 miesiące bo potrzebne jest do tego więcej czasu. Tyle poświęcili inni żeby coś zrozumieć z zapisów graficznych tak samo spróbuj poświęcić Ty więcej czasu. Ale początki są dobre i widać że próbujesz ale to jeszcze nie jest ten czas. Ćwicz dużo i spróbuj minimum za 4 miesiące albo 6. Na NIE

Tak jak to powiedział nattowe, gdyby nie sikor wszyscy byliby na tak : D

No ale to prawda :D Moja siostra co ma 8 lat zajmuje się grafiką gdyż ją wciągnęłem w to i powiem ci, że ty przy jej pracach się chowasz : ) JEstem na wielkie NIE, NIE, NIE : *

Sikor. No wiesz masz rację . Zeby być dobrym grafikiem trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. to jest jak gra w cs im wiecej grasz tym lepszego łapiesz skilla. :)  Neutrall:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.