Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Porównanie STAREGO i NOWEGO COD'a

Jaki rodzaj Naszego coda preferujesz?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki rodzaj Naszego coda preferujesz?

    • COD stary, który był przed wakacjami
    • COD nowy, który jest obecnie
  2. 2. Czy chciałbyś powrotu starego COD'a?

    • Tak
    • Nie
    • Mam inne propozycje - opiszę w temacie
      0


63 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nic nie wywalczę, widać, że wszyscy są za starym COD;em, ale myślę, że trzeba iść z czasem i nie wracać wstecz.

 

PS. Szkoda, ze nie ma opcji "Nie lubie tego " Na pewno dał bym ją ^^ :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy COD ma więcej "możliwości", można zrobić masę ciekawych perków, bardzo fajne klasy. Czego chcecie go zmieniać ?

Chcecie fajniejsze i ciekawe klasy ? Składajcie propozycje.

Chcecie szybciej nabijające się lvl ? Poproście Petrusa.

Wygodniejsze menu sklepu ? Petrus to zrobi.

Pomysłowe perki ? Składajcie propozycje

Tańsze perki powiadasz ? To złóżcie propozycje o zmniejszenie ceny.

 

To jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to tak jak by wgrać startego coda -,- A po co się bawić, kąbinować w nowym ? Jak można wgrać stary i bd to wszystko na miejscu !
 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Borsuk stary COD wcale nie był lepszy na początku, tylko to dzięki Wam stał się taki jaki się stał. Nowy może być jeszcze lepszy.

Wy pamiętacie klasy, perki to pisać propozycje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wy pamiętacie klasy, perki to pisać propozycje !


Jeżeli Petrus postanowi zostawić nowego coda bd was męczył propozycjami : DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bd was męczył propozycjami : DD

 

Brawo, nareszcie ;D

O to właśnie w tym wszystkim chodzi ;0

Dzięki takim jak Ty nowego COD'a możemy przekształcić w jeszcze lepszego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy byli za nowym a co teraz chcecie go zmienic na stary ? Ludzie zastwnowcie sie co wy wgl robicie, jest nowy to juz niech zostanie przynajmniej jest duzo graczy a na staym byly pustki. Tego wystarczy troche ulepszyc wprowadzic pare zmian i bedzie duzo lepszy od starego :) Ja jestem za zostawieniem tego co jest no ale zrobice jak juz bedziecie chcieli, grac na pewno bede na tym jak i na starym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale mi grało się bardzo dobrze na starym tak samo jak i na nowym Cod'zie :) Chociaż wolałbym, żeby został ten Cod co teraz jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja czekam na wypowiedz Petrusa ! Niech wkońcu zadecyduje : D

Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, zamiast bezsensownie spamować.

 

Oczywiście póki co jest to temat czysto poznawczy i proszę nie myśleć, że z dnia na dzień coś zmienię.

 

Co do tematu. Sądziłem, że nowy cod będzie bardziej funkcjonalny. Oczywiście tak jest, jednak masa osobnych pluginów również powoduje masę problemów. Jak widać nic nie jest idealne. Ukryte błędy w pojedynczych perkach powodują crashe całego silnika. Przy likwidacji jednego problemu powstają kolejne i średnio widzę tu doprowadzenie do formy idealnej.

 

Proszę nie kierować się w głosowaniu jakimiś pierdołami typu szybszy exp, gdyż to jest 5 sekund roboty o ile padnie taka propozycja. Radzę zastanowić się nad ogólną funkcjonalnością.

Oczywiście takie rzeczy jak nowy ks można zostawić w starym cod. Jeśli chodzi o sklep to jest to czysta wyobraźnia - można tu zmieniać w obu wersjach dowolnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

szybszy exp, gdyż to jest 5 sekund roboty o ile padnie taka propozycja.


http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/30053-propozycja/&do=findComment&comment=138413

Oczywiście takie rzeczy jak nowy ks można zostawić w starym cod


To bd zmiana czy nie ? Ja chcę tylko tyle wiedzieć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciul będziemy teraz zmieniać znowu COD'a. Jak był temat w sprawie zmiany starego COD"a wszyscy byli na tak.

COD'a teraz trzeba rozbudowac troche i będzie chulał.

Petrus napisał, że są problemy, i jeśli da się je rozwiązać to nowy COD napewno będzie lepszy niż stary.

Ostatnio Puma rzucił propozycje zmian dotyczącą perków i klas, jeśli ona przejdzie to już będzie to plusik na nowego COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne opinie starych graczy Stary CoD był lepszy. Dlaczego był lepszy? Bo długo na nim graliście, byliście przyzwyczajeni. Teraz jest cos nowego, jeśli się przyzwyczaicie też będzie fajny :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej utrzymuje swoje zdanie:

 

 

Co do tematu. Sądziłem, że nowy cod będzie bardziej funkcjonalny. Oczywiście tak jest, jednak masa osobnych pluginów również powoduje masę problemów. Jak widać nic nie jest idealne. Ukryte błędy w pojedynczych perkach powodują crashe całego silnika. Przy likwidacji jednego problemu powstają kolejne i średnio widzę tu doprowadzenie do formy idealnej.

 

Nigdy nie miałem coda nowego typu. Na serwerze testowym wszystko grało jak należy, jednak po zmianie gdy zaczęło grać dużo osób rozpoczęły się problemy.

 

Moja propozycja?

- Wrócić do STAREGO COD'A

- Zablokować stary KS, dodać nowy z menu pod /ks wraz z wyzwaniami

- Perki, które Wam się podobają w nowym codzie można przenieść na starego cod'a.

- Przywrócić statystyki na stronie - na obecnej wersji cod'a nie ma możliwości ich dodać.

- Zmodernizować silnik starego cod'a, tak aby nazwy perków i klas przypominały klasyczny cod.

- Dodać nowe dodatkowe opcje do sklepiku (w starym cod).

- itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre. Z biegiem czasu modyfikować silnik dalej, tworząc unikalnego CoD MOD'a dorównującego nowemu silnikowi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisal Petrus to mozna by jeszcze przenisc klasy z nowego CoD do starego i wtedy juz by byla bajka :D

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,Nie i Nie.Was juz powalilo calkiem?Byl nowy cod na poczatek trudny byl a teraz wieczorami,po polufniu prawie full.Nie zmieniajcie tego.Dawajcie propozycje a niektorzy lenie dupy nie rusza i nie pomysla i pomoga tylko zmiane chcecie.Jestem na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

prawie full

Nie chodzi o to,że jest full, tylko,że sprawia dużo problemów (bugi)

 

Dawajcie propozycje a niektorzy lenie dupy nie rusza i nie pomysla i pomoga tylko zmiane chcecie

Nie będziesz innych zmuszał jak sam tego nie robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×