Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Piszę w sprawie tego bana: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29936-odbanowanie/

Niestety nadal mam problemy z wejściem na serwer. Napisałem do Petrusa prośbę o całkowite usunięcie bana ale niestety przeczytał i nie odpisał. Może gdy napiszę "oficjalny" temat z prośbą o odbanowanie to Petrus pomoże :)

 

btw. nie jestem zadowolony bo VIP którego kupiłem wczoraj leci sobie a ja nie mogę grać.

 

btw2. jeśli Petrus olał moją wiadomość ze względu na... no nie wiem, spam? To proszę spojrzeć na to z punktu ekonomicznego: kupiłem wczoraj VIPa i miałem zamiar kupić następnego, czyli dla Petrusa czysty zarobek. Jak nie mogę wejść na serwer to oczywiste jest, że nie kupię kolejnego VIPa.

 

 

Nie żebym próbował szantażować pieniędzmi bo ban został zdjęty przez Drewa tylko chcę móc wejść na ten serwer.

 

Pewnie komuś przemknie przez myśl, że to moja wina i źle wprowadzonego hasła, otóż nie bo grałem na VIP przed nałożeniem bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Daj wycinek z konsoli co Ci pisze podczas wchodzenia na serwer.

2. Na wszystkie servery kopytka nie możesz wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żaden serwer :(

 

 

W konsoli mam tylko coś takiego:

You have been banned from this server

 

Edit: zanim ban został zdjęty to miałem jakiś komunikat z AmxBans, nie pamiętam jak wyglądał dokładnie :/ Teraz mam tylko to zdanie...

Edytowane przez Spectre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę poradzić. To nie jest komunikat z amxbans, więc usunięcie bana nic nie da. Zresetuj modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem modem, komputer - nadal to samo :(

 

Jeśli nie jest to przez amxbans to nie wiem, przed banem normalnie mogłem wejść, teraz jest ten problem :/

 

 

edit: może warto spróbować? Pan usunie bana, ja poczekam z 20 minut do zmiany mapy i zobaczę, może się uda... już brakuje mi pomysłów :(

Edytowane przez Spectre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit: może warto spróbować? Pan usunie bana, ja poczekam z 20 minut do zmiany mapy i zobaczę, może się uda... już brakuje mi pomysłów :(

Dałem jeszcze raz UB, spróbuj wejść. Nie trzeba czekać na zmianę mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

otóż nie bo grałem na VIP przed nałożeniem bana.

 

Jeszcze wczoraj grałeś po zdjęciu bana. Wiec wina leży po innej stronie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zadzwoń do dostawcy internetu i poproś o zmianę zakresu IP. Powinno pomóc. Bo VIP masz na nick i hasło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na nick i hasło

 

Adres IP — xx.78.xxx.48. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany

 

nie wiem czy dzwonienie do nich coś da :P Poza tym już tyle razy pytałem ich czy można zmienić adres IP i za każdym razem słyszałem, że nie... jedynie zmiana modemu na inny pomagała ale trudno rozwalać modem (i to jeszcze tak żeby nie było z winy użytkownika) aby zmienić IP :/

 

UPC pod tym względem jest wredne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawca powinien bez łaski zmienić zakres IP  

 

@@Petrus,

Jak możesz sprawdzić bo wyczytałem w necie coś takiego

 bany zapisują się wyłącznie w bazie danych, lub... przez Banneo którego nigdzie nie widać, co jest raczej powodem całego zamieszania. Odbanuję IP pod którym pisałeś ostatniego jak i pierwszego posta

 Można by zobaczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tą zmianą IP, w każdym razie zawsze były problemy jeśli o to chodzi.

 

 

nie rozumiem czemu ip pierwszego i ostatniego posta :D mnie się wydaje, że zbugowało bana i po całkowitym usunięciu go powinno się wyjaśnić. Pamiętam jak kiedyś był ban na ip 111.11.11.11 i wiele osób miało problem, jak Petrus całkowicie go usunął to przestał się pojawiać tematy z tym banem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz UPC i modem WiFi Thomson?

 

i jeszcze jedno pytanie masz gdzieś zbindowane jakieś komendy rcon?

Edytowane przez #frisktvagat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to możesz zmienić IP. masz dwa wyjścia możesz wyłączyć router na więcej niż 48 godzin w tym czasie dzierżawione przez Ciebie IP zostanie zwolnione a Ty po ponownym wlączeniu routera powinieneś na 99% uzyskać nowe IP. to jest opcja czasochlonna i pozbawia internetu na 2 dni.

możesz więc też użyć opcji Spoofed MAC adress czyli po prostu podmiana adresu MAC bramy.

 

1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz w pasku adres IP modemu czyli to ----> 192.168.0.1.

2. Login pozostaw pusty zaś hasło: admin. Chyba że coś wczesniej zmieniałeś.

3. Wchodzisz w zakładke Network (poziomo) -----> WAN (potem pionowo)

Powinieneś wylądwoać tutaj:

8rPl5hw.jpg

4. Tam gdzie podkreśliłem Ci na czerwono wpisujesz swój nowy adres MAC, np. 00 1D 12 13 14 15

5. Po kliknięciu Apply router powinien sam sie zrestartować (jeśli nie zrób to) i po ponownym połączeniu uzyskasz nowe IP. 

 

Większość na podstawie Instrukcji obsługi UPC więc nie martw się, że coś popsujesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niestety ale znam to i nie działa :/

 

 

Modem był wyłączony przez dwa tygodnie w wakacje jak wyjechałem.

 

Po zmianie adresu MAC nie mam w ogóle internetu i muszę robić "twardy reset" lub ręcznie wpisywać wszędzie 0

na dowód screen: http://img833.imageshack.us/img833/4419/hpr5.png

 

:(

 

ale dam lajk za fatygę i dobre chęci, nie będę taki :P

Edytowane przez Spectre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×