Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojtunio34

Ban dla Czill.

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Speedy
Nick cheatera: Czill.
Serwer:Only dd2 
Data + dokładna godzina: Wczoraj w nocy (23:30 - 00:00)
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): Na demku widać 
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 79.186.147.51:12553 

Dowód/Wypowiedź : No kolega na steamie jedzie na wh, żebyście dokładniej mogli zobaczyć to specjalnie ściągnałem i właczyłem wallhack'a. W bodajże 2/3 rundzie na B goni z deaglem TAM NAJLEPIEJ WIDAĆ JAKIE MIAL CZITY :) Pozdrawiam Speedy. 
http://speedy.sh/wTTCm/czill.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyście dokładniej mogli zobaczyć to specjalnie ściągnałem i właczyłem wallhack'a

Przyznajesz się do czitowania. Jeśli widać to na demku to Tobie UB support / moderator też powinien dać bana na zawsze. Nie wolno czitować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 ty przyczłapie

Nie obrażaj - zaakceptowałeś regulamin, w którym jest napisane że nie wolno obrażać innych użytkowników (...)

 

Do czitowania przyznałeś się w tym fragmencie:

żebyście dokładniej mogli zobaczyć to specjalnie ściągnałem i właczyłem wallhack'a.

Czekaj na decyzję UB Support / Moderatora. Kończę dyskusję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzilem że na tym serverze są aż tacy idioci , na prawde, napisane że wh sciagniete do demka a ten mi mowi że sie ja przyznalem że czituje, idz sie lecz na nogi bo na glowe za pozno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci wh do demka ? Jeśli nie wiesz jak to działa to na youtube.pl jes full filmików o wh ! A do demka nie potrzebne jest wh, wystarczy wiedzieć jak to działa i na demku patrzeć na podejrzane akcje jakie mogą się odbywać za pomoca wuha ! 

PS: I nie bądz taki KOX ^^, i ogarnij trochę emocję ! Wyjdz na dwór przejdz sie z kolegami na plac zabaw odpocznij od tego cs, chyba że nie masz kolegów ale to nawet przejść się możesz, na świeżym powietrzu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Siedze 1h max. przy csie na dzien , to nie jest wcale duzo :) Poza tym jakby kazdy mial cos takiego jak admin ma to nie potrzebowalbym wh do demek, bo admin jak nie żyje badz jest na specu to widzi przez sciany tak jakby ;) I nie wnosisz nic do tematu wiec po co sie wypowiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtunio34 już ktoś Ci pisał, i ja Ci powtarzam !!! Do nagrywania demek nie potrzebujesz WH włączać !!! Mówisz że ściągnąłeś go tylko do demka ??? Tę kwestię musi rozpatrzyć H@, ale myslę że powinno zakończyć się to tylko ostrzeżeniem i obserwacją Ciebie podczas gry. Lepiej usuń to Wh, dobrze Ci radze :P

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ściągałeś te WH jeśli miałeś jakie kolwiek podejrzenia co do gracza powinieneś go zgłosić w tym dziale a już odpowiednie osoby by się resztą zajęły. A co do tego Twojego ściągniętego wh niby na potrzeby udowodnienia odpalania to bym się wadził bo już wiem że miałeś problemu tutaj na forum że zostałeś zgłoszony, no i w sumie ja Ci SS robiłem :D hehe



2. http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1309262344-de_dust2-1380231840-1380233340.zip

1. http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1309262318-de_dust2-1380230280-1380231780.zip

 

 

Kolega grał na WH czill co pokazuje HLTV czasem modelowo najlepiej na HLTV 2 na sam koniec jak awp pomylił ściany i modelowo namierzył myślałem że będę płakał ze śmiechu.

 

Jak trzeba mogę dziś rozpisać demko

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mialem problemy?:D hahaha :D Najfajniejsze jest to że po 3 miechach wrocilem do gry i przez pierwsze 4 dni 2 bany urwalem :P To na prawde musialem wspaniale grac :D Wh usuniete bo zadnej frajdy nie mam z tego że widze kogos przez sciane i mam pewną wygraną ,a sciaglem je bo na demku nie bedzie widac że gosc ma wh tylko pomysla że zwykły skan.. taka sytuacja jest na moim demku na bsie "B" 2 albo 3 runda bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po co sie klocicie?

WH=Ban to tak jak bym uczyl kolegi grac e cs na wh i uczyc skanow i tam gdzie sa strzelaj bym mowil.

Jak dla mnie Wojtunio i czil ban powod czity,wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na wh do cholery, mialem 2 bany za wh i 2 razy UB na ss'ach nic nie widac BO NIE MAM NIC! SCIAGLEM TO DEMKO ZEBY GOSCIOWI BANA ZA CZITY ZALATWIC ALE SKORO TUTAJ W DUPIE MACIE LUDZI KTORZY CHCA USUNAC OSZUSTOW Z SERVERA TO PZDR. Ostatni raz kogos tutaj wrzucam.. niewdzięcznicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci wh, nie rozumisz my tu umimy odruznic czita od skilla zobacz na inne skargi.Gdybysmy nie umieli to DD2 i YP i DM+BF2 nie bylo by full i skoncz plakac ze do demka wh!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a sciaglem je bo na demku nie bedzie widac że gosc ma wh tylko pomysla że zwykły skan..


Zwykły scan bardzo się różni niż skanowanie na wh : ) A tymbardziej na wh zawsze jest trafny : )

I zastanów się na następny raz, z tym wh ! 

PS: I pamiętaj, że jak ktoś walnie ci heda to nie pobieraj ajma, żeby sprawdzić : ) heuheuheu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boki zrywać z tego dowcipu, akurat bez wh nie dostrzeglibyście że on czituje, bo gość latał na boki a on zawsze w niego strzelił (7 strzałów) jakos bez wh by tego nie bylo widac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czill. Gra na servie a na steam ma bana na AC. I MA wh  byłem dzisiaj świadkiem. jeżeli jaki kolwiek admin by go widział  na serverze proszę o nadanie temu graczowi Bana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mają tutaj admini to , gosc steam i czituje a wyje*ane od ponad tygodnia, dzis ponoc czituje gosc mowi oni dalej se siedza,pozdro admini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban dodany na steam.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×