Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Smakosh

MAPY !!! Co to za kpina 3 mapy??

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie no jakaś patologia tu jest i to ostro zboczona...

 

Jak można grać na TP 3 mapy?

 

Tosz to się znudzić idzie w 60 minut...

 

Pany.... Na litość boską dajcie chociaż podstawę.

Nie trzeba pakować 50 map...

 

Dołóżcie traina, cpl_milla, de_hell, tuscana  podstawową podstawę !!!

Ileż to można biegać w kółko i na okrągło to samo?

 

Jak nadal będzie tak jak jest to ja widzę, że dalsza gra u was nie ma najmniejszego sensu bo po prostu wieje nudą i rutyną...

 

Stwarzacie serwer ok fajnie, ale może troche krok do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nadal będzie tak jak jest to ja widzę, że dalsza gra u was nie ma najmniejszego sensu bo po prostu wieje nudą i rutyną... Stwarzacie serwer ok fajnie, ale może troche krok do przodu?

 

Krok do przodu ? Jakoś serwer nie świeci pustkami i nikt nie miał takiego problemu jak Ty, a tu nagle wpada jakiś dziki dzik na forum i puacze, że to jakaś parodia ... Jeśli już nawet to należy złożyć propozycje odnośnie dodania jedjej mapy, podać jej zdjęcia i krótki opis. Podałeś w temacie kilka map i co, mudzyny mają za Ciebie te mapy poszukać ??

 

Co to, administracja ma stawać na głowie i dodawać nagle nowe mapy bo na xx graczy 1 nie pasuje coś ..

Co jak co ale droga wolna Panie, nikt Cię nie trzyma ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Człowieku wyżej weź się jebnij w sagan i to najlepiej czymś ciężkim. Co ja mam 5 lat lub Ty masz 5 lat, abym Ci jakieś opisy i zdjęcia podanych przeze mnie map wrzucał? No chyba już do reszty musiało Ci się pod kopułką poprzestawiać. Nie porównuj mnie do jakichś ns-owych turbo playerów, gdzie ja jestem osobą mająca 27 lat grająca na steam ponad 5 lat i mająca przegrane blisko 5k godzin. Grasz na steam od 2012r przegrałeś 750h więc powinieneś znać takie mapy. Jest temat jest w odpowiednim dziale, a podane mapy są każdemu dobrze znane. Chłopie do czego Ty porównujesz ten serwer gdzie co drugi to jakiś nieogarnięty NS, a co trzeciemu w miare strzelającemu pizgają ss-y...

 

Serwer owszem nie świeci pustkami, ale pozostawia wiele do życzenia. FF- off? Na TP? Żart! Kamerki po śmierci? No coment. Panowie czy to ma być serwer dla gimbazy? Widziałem na serwerze rekalme say-ową wejdź na forum złóż podanie admin za free. Kabaret? Mało powiedziane.

 

Poza tym ja wyrażam swoje zdanie do czego mam konstytucyjne prawo. Powiadasz jednemu na xx bo 1 na xx ma czas i chęci, aby się zarejestrować i napisać. Inni mają w dupie i latają byle polatać. Bo przecież dla nich dd2 jest naj naj naj i koniec kropka.

I proszę mi tu nie dzikować bo sobie tego nie życzę.

 

Ja nie wydaje rozkazu jak to ująłeś lecz wychodzę i inicjatywą, aby urozmaicić nieco rozgrywkę i miło spędzić czas po pracy...

Edytowane przez Smakosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Człowieku wyżej weź się jebnij w sagan i to najlepiej czymś ciężkim. 

 

Po 1. Nie wyzywaj!

 

Serwer owszem nie świeci pustkami, ale pozostawia wiele do życzenia. FF- off? Na TP? Żart! Kamerki po śmierci? No coment. Panowie czy to ma być serwer dla gimbazy? Widziałem na serwerze rekalme say-ową wejdź na forum złóż podanie admin za free. Kabaret? Mało powiedziane.

 

Po 2. Nikt Cię nie trzyma na tej sieci, zawszę możesz iść na inne serwery TP :)

 

Tyle w temacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kabaret....

 

Ludzie traktujecie mnie jak bym chciał wam zaszkodzić... Z takim podejściem to tyko krzyżyk na droge.

 

Może wypowie się ktoś bardziej kompetentny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Temat był poruszani nie raz, skoro już drogi kolega piszę ten post, to dla Petrusa taka informacja by dodać coś jeszcze z mapek chodź na próbę, zobaczymy jak wtedy będzie z online na serwerze moja propozycja (dd2, inferno, nuke, train, tuskan, mirage) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dziękuję kolego za poparcie. Aczkolwiek osobiście uważam, że za dużo nie można. Stopniowo. Serwer opcuje na graczach ns. I to właśnie oni są motorem napędowym serwera. A z doświadczenia wiem, że ns-ki nie chcą grać mirage. Dlaczego? Bo to ns i nie chce im się ściągać. Pomimo tego to trudna mapa i potrzebne jest zgranie ekipy. Do czego ns nigdy nie dojdzie.

 

Osobiście na początek dołożył bym traina i cpl_mill ( bo to podobne do tuscana nie trzeba długo ściągać i miło się gra )

 

A jak zależy wam na czymś lepszym to polecam reklamę na wiaderku za 120 zł i macie gwarancję że w ciągu 2-3 dni serwer będzie full niezależnie od map jakie na nim będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja już też chyba jestem za dodaniem nowych map, procz mirage... gra powoli robi sie nudna juz ciagle na tych samych mapkach.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten temat był poruszany przeze mnie i innych wiele razy. Petrus odmówił i mu się nie dziwię czytaj koleżko smakoszu inne posty na ten temat zanim wyskoczysz z wielkim epickim oburzeniem...( ale za dodaniem map jestem żeby nie było ).

Twierdzisz, że masz 27 lat? Okej może i uwierzę jednakże z wiekiem powinien iść poziom więc nie wyzywaj bo nie ma o co...

Zawsze możesz odejść z tej serwerowni jeżeli jesteś takim MEGA PRO 100 % SKILL'a itp. itd.

Nie wiem co masz do NS... ja jestem NS i bardzo lubię grać Mirage. Znam i gram z wieloma S i NS i się zgrywamy...a ty od razu skreślasz wszystkich po kolei widzę ,,z TAKIM podejściem to tylko krzyżyk na droge"  :angry:<_<.

 

Dziękuję kolego za poparcie. Aczkolwiek osobiście uważam, że za dużo nie można. Stopniowo. Serwer opcuje na graczach ns. I to właśnie oni są motorem napędowym serwera. A z doświadczenia wiem, że ns-ki nie chcą grać mirage. Dlaczego? Bo to ns i nie chce im się ściągać. Pomimo tego to trudna mapa i potrzebne jest zgranie ekipy. Do czego ns nigdy nie dojdzie.

 

Osobiście na początek dołożył bym traina i cpl_mill ( bo to podobne do tuscana nie trzeba długo ściągać i miło się gra )

 

A jak zależy wam na czymś lepszym to polecam reklamę na wiaderku za 120 zł i macie gwarancję że w ciągu 2-3 dni serwer będzie full niezależnie od map jakie na nim będą.

Jeżeli chodzi o reklamę to tak jak napisałem na początku...czytaj poprzednie tematy bo tam znajdziesz odpowiedź na te pytania które cię nurtują...

Ogólnie rzecz biorąc jeżeli coś ci nie pasuje tutaj...,,kabaret-żart-no-coment" to napisz na spokojnie bo zacząłeś ten temat jak jakiś berzerker, napaleniec na jakąś adrenaline ze słoika i tak dalej...jest to serwer taki jaki jest i koniec. Inicjatywa w stylu agresywnym jest tutaj wogóle niepotrzebna :14:.

 

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! :psy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

27-letni kolego, gdybys byl chodz troche rozgarniety zobaczylbys ze bylo juz miliard takich pomyslow lecz kazdy byl odrzucony. Nie mnie to oceniac, bo sam tez dalem taka propozycje. Hell mapa eslowa? 1 slysze ale moge sie mylic. Po co sie chwalisz jakims kontem na ktorym masz przegranych x godzin. Dla reklamy? by skomentowali? Prosze bardzo. Skoro grasz na samym steam 5 lat to masz steama 2k8, masz przegrane 5 klockow wiec jestes czlowiekiem bez zycia. Wybacz ze to mowie, ale skoro masz 27 lat to troche za pozno by wyjsc do ludzi ale nie moja sprawa. Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Grasz na steam od 2012r przegrałeś 750h więc powinieneś znać takie mapy.

 

Sorry, ale nic Ci do tego ile mam Steama i ile mam przegranych godzin, możesz mieć i 20k godzin na steam..

Jak byś poczytał wcześniejsze tematy zobaczyłbyć, że takich pomysłow było już dużo ;)

A i tak przy okazji, jest taki regulamin, że jeśli dodajesz propozycje mapy musisz wrzuicć jej zdjęcie i krótki opis. To nie moje zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co masz do NS... ja jestem NS i bardzo lubię grać Mirage. Znam i gram z wieloma S i NS i się zgrywamy...a ty od razu skreślasz wszystkich po kolei widzę ,,z TAKIM podejściem to tylko krzyżyk na droge" :angry:<_<.

 

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że co drugi ns więc, automatem twoje powyższe stwierdzenie nie ma najmniejszego sensu.

 

 

czytaj poprzednie tematy bo tam znajdziesz odpowiedź na te pytania które cię nurtują...

 

Co mi po tematach które są zamknięte od pół roku... Przez tyle czasu wiele może się zmienić. Jedni gracze odejda inni przyjdą - i trzeba temu dotrzymywać kroku.

 

 

Hell mapa eslowa? 1 slysze ale moge sie mylic.

 

Widocznie jesteś za młody xD

 

 

Skoro grasz na samym steam 5 lat to masz steama 2k8, masz przegrane 5 klockow wiec jestes czlowiekiem bez zycia. Wybacz ze to mowie, ale skoro masz 27 lat to troche za pozno by wyjsc do ludzi ale nie moja sprawa. Peace.

 

Widzisz nawet nie wiesz w jak wielkim jesteś błędzie. Nie zamierzam Cię pouczać czy uświadamiać bo mi to lata i powiewa co sobie myślisz - masz takie prawo i to jest Twoje zdanie.

 

A teraz może łaskawie panowie krzykacze zejdziecie z mojej osoby i skupicie się na temacie. Totalnie nie rozumiem po co ludzie grający na innym serwerze robią taki wielki ambaras w sprawach TP?

 

Powtórze jeszcz raz dla tych którzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem i czują się strasznie urażeni moją osobistą opinią dotyczącą serwera.

Napisałem temat -> wyraziłem swoje zdanie -> naskakujecie na mnie jak bym wam jakieś lizaki zabrał -> odbiegacie od tematu -> ślepy zaułek -> i na koniec chuj bąbki strzela bo wypowiadają się ludzie nie mający nic wspólnego z TP ( nie wszyscy, zaznaczam bo zaraz znowu ktoś z problemami rozumiena tekstu pisanego wyskoczy ze swym obużeniem ). To iż jestem na forum od 2 dni nie oznacza, że nie grałem wcześniej na tym serwerze. Otórz grałem i pozwala mi to na obiektywną ocenę sytuacji jaka na owym serwerze panuje.

 

Ok jeśli wy macie wyjebane to i ja również. Nie widzę sensu dyskusji z Wami i rzucania obelg ze strony na stronę. Skoro aż tak bardzo Was poruszył ów temat, a H@ ma wyjebane po całości to wasza wola i róbcie co chcecie. Owszem nikt mnie nie zmusza tu grać, ale wpadłem / trafiłem do was bo kilku mych znajomych tu grywa i co sobie z nimi usiądę pogadać to wiecznie słysze "kurwa mogli by jakieś mapy dodać" "boże znowu to ileż można?". Wasza wola wasza decyzja "róbta co chceta" o i tymi słowami zakończę swój wywód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a H@ ma wyjebane po całości

Kolego... spokojnie. Na serwerze dust2 only masz zamiar założyć taki temat, gdyż Ci się nudzi? Wchodząc na serwery DM mówisz: "No kur... DM? Ja wole COD" ?

Taki jest mod. Są grane 3 najbardziej popularne mapki.

 

Co do pozostałych osób myślących, że jestem jakiś ANTY ZMIANA i chcę Wam zaszkodzić. Zmieniacie się cały czas, dlatego też są w kółko te same propozycje. Radzę poczytać tematy wstecz. Wszystko było przyjęte: 6 mapek, odpowiednie kamerki, brak rs i dodatkowych pluginów z FFA. Po miesiącu serwer spadł z GT 2k do 7k, a serwer był zawsze pusty. Serwery robi się pod ogół graczy, a nie pod 2 marudne osoby. Wiem, że dla Was to lotto jak serwer upada, ale nie każdy tak ma.

 

To, że gdzieś widzieliście 'zajebisty TP' z rank 10 to nic nie znaczy. Takie serwery mają 24/7 reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×