Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
DomaS

Dota 2-bohaterowie

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

Defense of the Ancient-DotA 2

 

 

 

 

Bohaterowie to wszystkie unikalne postacie w DotA 2. Na początku każdej gry, gracze są podzieleni na dwa zespoły 5 vs 5, a następnie muszą  wybrać z puli Hero Hero. Każdy gracz kontroluje własnego Bohatera. Bohaterowie będą zdobywać doświadczenie, gdy wrogie lub neutralne jednostki zginą w pobliżu. Zaczynają grę na poziomie pierwszym. Każdy poziom Hero zarabia dotacje atrybuty i punkt umiejętności..Bohaterowie dzielą się na 3 kategorie: siła, zwinność i inteligencja i należą do 2 frakcji, Radiant i Dire.

 

 

 

 

Główne role

Role są podyktowane przez wiele czynników, w tym: fizycznych statystykach bohatera, co one przynoszą do stołu z ich umiejętności, jak i charakteru swoich możliwości, gdzie powinny one być laned (lub jungled) oraz ilość złota i przedmiotów, których potrzebują, aby wykonać dobrze. Mimo, że role, które należą do bohatera są dość w kamieniu przed grą, mogą i zrobić zmiany w samej grze, w wyniku wielu czynników, więc to do odtwarzacza, aby przystosować się do gry w miarę ich realizacji.


32px-Pip_babysitter.pngSupport Lane
 

Pomocny w grze Laning wczesnej w ochronie swojej drużyny. "

 Heroes, którzy pomagają  Carry kontroli pasa ruchu w początkowej fazie gry. Są odpychają wrogów od swojego zespołu ,żeby zapewnić im bezpieczeństwo lub w celu umożliwienia przeniesienia do ciągłego pobytu na lanie


32px-Pip_carry.pngCarry
 

staną się bardziej przydatnw dalszej części gry, jeżeli zyskaą znaczącą przewagę złota. "

Carry to bohaterowie którzy uzyskają największą moc i użyteczność w miarę postępu Ponoszą odpowiedzialność za ostateczne zwycięstwo.Są tymi ,którzy stają się niezwykle potężni w końcówce gry w porównaniu do innych bohaterów pod warunkiem,żezyskają dużą ilość złota i itemów. Powinni mieć najwyższą liczbę zabitych na zakończenie gry.Wykonuje zwykle spadają na bocznej uliczce na początku z jednym lub więcej Support / opiekować bohaterów opiekować aż zaczną zbierać niezbędne elementy do gospodarstwa niezależnie, a kilka bohaterowie Carry, zwłaszcza Cień Fiend i Tinkermożna łatwo przeprowadzić midlane solową Rola przez większość gry.


32px-Pip_disabler.pngDisabler
 

ma gwarantowaną wyłączyć na jeden lub więcej z ich czarów. "

Disablers są bohaterami , których umiejętności skoncentrowane są na ogłuszani lub spowalnianiu bohatera.Miewają niska prędkość ruchu


32px-Pip_ganker.pngGanker

 

Bohaterowie ,którzy gankują innych czyli napadają ich na lanie.Najczęściej robią to mid herosi w celu zdobycia przewagi nad linią.

 

 
32px-Pip_ganker.png Nuker

Nukerzy są Herosami ,których moce zadają duże obrażenia i mają mały czas oczekiwania. Możemy szybko zabijać nimi bohaterów.

 32px-Pip_initiator.pngInicjator
 

Dobry do rozpooczęcią teamfighta "

Inicjatorami są bohaterowie, którzy mogą bezpiecznie i korzystnie rozpoczynć walkę zespołu. Ci bohaterowie mają zwykle silny obszar uszkodzenia efektu lub mogą wyłączyć lub włączyć umiejętności. Wielu z tych bohaterów całkowicie polegają na Blink Daggerze aby uzyskać dobre ustawienie do użycia ulta ,  a nieliczni, jak Elder Tytan , nie wymagają tego składnika . bohaterowie Enigma i  Vengeful są mistrzami w inicjacji.


32px-Pip_jungler.pngJungler
 

"Farmi w Jungli na początku gry "

Junglersi są bohaterami ,którzy na początku gry farmią w jugnli.Najlepiej wybierać takich herosów jeśli ziomki w naszej drużynie wybrali bohatera zdolnego grać na solo lane.

 
32px-Pip_pusher.png Pusher

może szybko i w dowonlym momencie gry zniszczyć wieżę"

Pusherzy są w stanie szybko znieszczyć wieżę i tym samym przejąć kontrolę nad mapąejęcia kontroli mapy.Mogą przywołać sługusłów ,którzy pomagają atakować wieże


32px-Pip_roamer.pngLane supportMoże skupić się na poruszanie się po mapie, a nie zbieraniu złota. "

Głównym celem Lane supporta jest zawardowanie mapy oraz stuckowanie creepów w jungli.-Pomaga on bohaterom na trudnych liniach może przemieszać się z lini na linie.


32px-Pip_tank.pngDurable
 

Posiada zdolność dłużeszego wytrzymywania w potyczkach "

Są to bohaterowie z największą ilością życia w grze.Dodatkowo mogą odbijać obrażenia i zwracać je do tego kto je zadał

Podsumowując, w DOTA 2  bohater mający dużo hp doskonale potrafi manipulować wrogiem i iniciować pojedynki


32px-Pip_tank.pngEscape

Bohaterowie ,którzy mogą uciekać bądź stawać się niewidzialnymi co skutkuje tym ,że trudniej ich zabić


Semi-Carry

Bohaterowie ,którzy na początku gry są silni ale później ustępują miejsca Carry

 
32px-Pip_roamer.png Support

Może mniej skupić się na gromadzeniem złota i przedmiotów, ale nad używaniem mocy w celu zdobycia przewagi dla zespołu"

Na początku gry kupują kuriera, wardy i smoka(dym) aby móc lepiej gankować

Support jes połączony z członkiem z drużyny Carry. To dlatego, że Carry bywa najsłabszy i najbardziej żądny złota członkiem zespołu na początku, podczas gdy bohaterowie wsparcia są silniejsi.

 

 

Pozdro DomaS wszelkie pytania pisać pod tym.

Postaram się robić nowe działy.

 

Następnym działem bd sztuczki gry.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×