Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bubsoniasty

Klasy

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pewnie każdy zauważył wrócił stary silnik cod'a natomiast ponad połowa perków jest niepotrzebna i przydałoby się usunąć kilka z nich ;x  Dziś zauważyłem, że większość graczy narzeka na starego coda, i dużo osób woli nowszego :) Oczywiście zmiana z dnia na dzień chyba była by bez sensu dlatego można trochę pograć na tamtym, jednak nowszy jak dla mnie lepszy :P  Moją propozycją jest, jak wcześniej wspomniałem, usunięcie kilku niepotrzebnych perków i dodanie klasy z nowego coda, a dokładniej zeus ;) Chciałbym też, abyście wypisywali co o tym myślicie i jakie perki są zbędne na starym silniku coda :) ((Powrót nowego coda byłby najlepszy :D))

Edytowane przez Bubsoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

to nie ma sensu caly czas zmieniac calego CoD. Niech jest ten co teraz tylko przeniesc klasy z nowego albo chociaz umiejetnisci bo na nowym o wiele lepiej gralo sie SNAJPEREM i na tym tego brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

większość graczy narzeka na starego coda, i dużo osób woli nowszego :)

2/3 z nich to zwykli hipokryci. Jak zmieniałem na nowego to był jeszcze większy spam, że nowy jest beznadziejny.

 

Radzę nie spamować, bo już tracę nerwy i wyrwiecie warna za warnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Więc temat do zamknięcia i czy jest możliwość dodania klasy Zeus ?

 

Proszę nie pisać ogólnych propozycji. Jeżeli masz jakieś propozycje to tak jak już pisałem w poprzednich tematach. Należy złożyć propozycje pojedynczej zmiany, podając wszystkie potrzebne informacje, tak aby każdy mógł się wypowiedzieć na jeden dany temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×