Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Steam - język Polski

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam mały problem z zmianą języka na Polski w Steam. Wiem, że aby zmienić język trzeba wejść w ustawienia (settings) potem wygląd (interface) i z rozwijanej listy wybrać Polski i tak robię, ale...

Po wykonaniu tych kroków zmienia mi się na Polski, ale po wyłączeniu Steam wczoraj i dziś włączam a tu angielski - i tak mam za każdym razem :(

Umiem angielski jako tako ale jeśli jest Polski to wole mieć Polski :)

Da się jakoś w rejestrze bądź w plikach ustawić, aby zamiast Angielskiego język Polski był tym domyślnym?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SiKoR zapomniałem napisać, że mam system Windows XP i ja jestem Adminem kompa. Masz jakiś pomysł jeszcze bo ja nie wiem już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Na Lajcie Umiesz czytać? Zapoznaj się dokładniej z tym co wyżej napisałem:

Wiem, że aby zmienić język trzeba wejść w ustawienia (settings) potem wygląd (interface) i z rozwijanej listy wybrać Polski i tak robię, ale...

Po wykonaniu tych kroków zmienia mi się na Polski, ale po wyłączeniu Steam wczoraj i dziś włączam a tu angielski - i tak mam za każdym razem :(

Więc pytam:

Da się jakoś w rejestrze bądź w plikach ustawić, aby zamiast Angielskiego język Polski był tym domyślnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom steam jako administrator zmień na Polski wyłącz i włącz steam jak nie pomoże to włącz steam zmień na polski odłącz internet i wyłącz steam później włącz internet i jeszcze raz steam. Powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom steam jako administrator zmień na Polski wyłącz i włącz steam jak nie pomoże to włącz steam zmień na polski odłącz internet i wyłącz steam później włącz internet i jeszcze raz steam. Powinno pomóc

Wyżej napisałem, że jestem Adminem kompa - widać że na szybko pisałeś byle tylko nabić post bo nawet nie przeczytałeś tematu.

Obecnie język mi sie nie zmienia, ale jak sie zmieni to sprawdzę Twój sposób mimo iż nie jest to nic pewnego ;(

Chodziło mi o zmiany

w rejestrze bądź w plikach

Jak coś takiego znajdziesz to napisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek ale z perspektywy admina,a uruchomic jako admin to dwie inne rzeczy.

PPM na ikone steam i "URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR".

Jeszcze reinstall steam i przy instalacji polski wybierz:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady, ale na razie problem pojawia się rzadziej, więc też będzie ciężko stwierdzić czy jest rozwiązany. Oczywiście jeśli pojawi się znowu takie coś to zajrze tu i sprawdze proponowane powyższe dwa rozwiązania, ale na razie można uznać, że problem rozwiązany - jak co to będe prosić o wznowienie tematu. Dziękuje za chęci ;)

 

Proszę o zamknięcie bo póki co problem sie już nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robi się rzadziej. To wina leży w windowsie. Może przy wylaczaniu win. nie zapisuje Twoich ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×