Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bubsoniasty

Lvl

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano! Otóż mam taki problem, że po wbiciu levela  nie pojawia mi się tabela z dodawaniem punktów np w życie, wytrzymałość itd. Czy wy też tak macie? Dziś wbiłem z 26 na 29 lvl i ani razu nie pokazały mi się te statystyki. To jakiś bug lub błąd, czy może tak jest zrobione, że np co 5 lvl dopiero można dodawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez perk który buguje statystyki... (znowu zaczynają się rakiety po 500hp)

Nie pamiętam dokładnie jak nazywa się ten perk.

Mieliśmy przez niego wiele problemów i myślę, że trzeba go usunąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szturmowec biega szybko . Wiem że albo buty bolta albo tajemnica komandosa co daje 100hp i 20 do speec któryś z nich jest zbugowany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie itemy dodające umiejętności zostaną poprawione. Po wyrzuceniu itemu stracimy dodatkowe punkty.

Spalił mi się zasilacz od kompa, więc może to być kwestia kilku dni.

 

@edit

 

1. Item  Księga Wiedzy  został usunięty. Jeżeli będą działać pozostałe itemy w prawidłowy sposób to znów zostanie dodany!

2. Zostały poprawione Itemy:  Buty Bolta  i Mroczny Rycerz Jedi - powinno teraz prawidłowo usuwać dodat kowe punkty w umiejętnościach.

 

Osoby, które mają dalej złe statystyki (tj. biją za dużo z rakiet lub za szybko biegają) proszę wpisać /reset i przydzielić punkty jeszcze raz. Oczywiście nie jest sprawdzone to czy będzie działać, dlatego proszę o info czy po wyrzuceniu wspomnianych itemów zostają usunięte również dodatkowe punkty.

 

@topic

Problem nie powinien występować, gdyż nic nie zostało zmienione w tej kwestii. Wpisz jednorazowo /reset i zobacz czy punkty zostaną przydzielane co lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×