Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JOHN RAMBO

Brak adminów na serwie

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie brakuje adminow na serwie tp .Gram czesto ale zeby admina spotkac to ciezko  .Translucent i Hero wam nie wystarcza.!!

Zabierajcie sie i zgarniajcie kogos a gra bedzie napewno milsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Ty złożysz podanko? Jeśli nie masz Steam to kup sobie i złóż podanko :)

Może byś chciał spróbować - to darmowe :)

 

@ Do postu niżej:

Tak, Steam to podstawa :) bez niego Admina nie dostaniesz - zapraszam jak co do Kopytkowego sklepu ;)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest wymagany>???



Steam jest wymagany>???

 

A może Ty złożysz podanko? Jeśli nie masz Steam to kup sobie i złóż podanko :)

Może byś chciał spróbować - to darmowe :)

 

@ Do postu niżej:

Tak, Steam to podstawa :) bez niego Admina nie dostaniesz - zapraszam jak co do Kopytkowego sklepu ;)

 

To jest serwer tp.Admini powini gonic za gre ffa .A na serwie cisza ,nawet admin info nie da zadnego.Dajcie sobie spokoj z takim serwerem TP.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest Admin i ktoś nie spełnia celów mapy to zgłoś na u@, ale jak Adma nie ma to musisz zawołać (chociażby przez GG Alarmowe) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zainteresowania w składaniu podań na serwer TP, a 2 adminów nie wystarczy. Trzeba coś wymyślić bo gra znacznie się pogorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego,lecz w tym tygodniu z czasem lipa,ale w zeszlym tyg gralem prawie 3 h dziennie... tak trafiasz ze mnie nie widujesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja do Hero można napisać jak jest na STEAM, wejdzie nawet jak gerczy w jakąś inną gre. ale poza tym adminów żadnych nie ma, Translucent jeszcze gra,  maksiu mówi że w tym tygodniu czasu nie ma oks. ale to i tak panowie 3 adminów nie wyrobi. 

 

inna sprawa że za mało ciśniecie ze cele i ogólnie gre TP, nie przypominacie na y@ o dawaniu info nie kickujecie za niewykonywanie celów mapy a na pewno robicie to bardzo rzadko. jesteście jakby was troche nie było. :) żęby tam sie zaczeło troche bardziej TP no to musicie bardziej podnieść głowy poróbcie sobie troche bindow na y@ żeby kogos ruszyć, macie takie opcje jak slap i kick można z tego korzystać no i trzeba wiecej adminów żeby częsciej byli na serwerze.

 

maksiu pogra 3h dziennie to samo translucent to samo hero mamy 9 h przy czym przy wielu okazjach gracie w tych samych godzinach a dzien ma ich 24 sami policzcie.

 

wy jako admini też powinniście pisać na STEAM do stałych graczy czy nie chcieli by złożyć podania, ze admin jest darmowy itd i jakoś ich przekonać do tego pomysłu.

Edytowane przez #frisktvagat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to i tak panowie 3 adminów nie wyrobi. 

 

 

moim zdaniem powinien wrócic GLOBAL... to wiele ułatwi... ale coz... nie kazdy chce wejsc na TP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma? Admin arnold i West mają chyba Globala

 

 

2 globali.? ;/ kiedys nas 10... ;/ ja mam prace, mam 2 firmy ktore musze ogarnac i coraz wieksze problemy ze zdrowiem... nie mam tyle czasu juz na to... ale sie staram... 

 

a Arni ma od 12 dni kłopot z kompem co zglosil w odpowiednim dziale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak serwer jest bardzo fajny ,ale naprawde brakuje takich adminow z jajami na tp.No kurwa (przepraszam za wyrazenie) zeby admin na tp nie dawal infa po smierci,to jest troche smiech.Fajnie ze wywalaja cziterow ,ale nie na tym konczy sie rola admina  panowie.Jakis wzor do nasladowania musi byc a nie kazdy laske kladzie.I gonic tych ktorzy nie wykonuja celow mapy inie graja team play,nie mowie od razu o banowaniu ale ustnie nawet wytlumaczyc czy slapa dac albo kicka .Niektorzy co wchodza na serwer tp nie wiedza nawet co to oznacza .



Powiem wam tak serwer jest bardzo fajny ,ale naprawde brakuje takich adminow z jajami na tp.No kurwa (przepraszam za wyrazenie) zeby admin na tp nie dawal infa po smierci,to jest troche smiech.Fajnie ze wywalaja cziterow ,ale nie na tym konczy sie rola admina  panowie.Jakis wzor do nasladowania musi byc a nie kazdy laske kladzie.I gonic tych ktorzy nie wykonuja celow mapy inie graja team play,nie mowie od razu o banowaniu ale ustnie nawet wytlumaczyc czy slapa dac albo kicka .Niektorzy co wchodza na serwer tp nie wiedza nawet co to oznacza .

 

Ja np tylko gram na serwerach TP bo taka gre najbardziej lubie .Ale zeby byla gra TP musi byc zachowany jakis porzadek.



Ja sam z mila checia bym sie pobawil z utrzymaniem porzadku na serwie TP bo to naprawde lubie, i dosyc czesto siedze ale nie posiadam Steama wiec odpadam z rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

zwroc uwage tylko na to ze komunikacja miedzy graczami z platformy STEAM na NONSTEAM jest niemozliwa, ja osobiscie zadko pisze poniewaz jak sam widze na say-u po smierci np. "/me" "/hp" "kur***" itd to po co ja mam sie wysilac. Jezeli sa gracze z ktorymi mozna sie dogadac to jak najbardziej. Jezeli chodzi o TP ja juz podalem pomysl na to aby TP bylo TP lecz pomysl zostal odrzucony. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zrob cie tak zeby jakis przynajmniej admin byl na forum niekoniecznie na serverze i odrazu jakis gracz moze wbic na forum i zawiadomic tego admina dlamnie ten temat juz do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna poaktualizacji steam, serwery tp ns+s sa smieszne zero info i wgl.... jesli chodzi o sama gre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna poaktualizacji steam, serwery tp ns+s sa smieszne zero info i wgl.... jesli chodzi o sama gre....

 

 

maksiu słuchaj jeżeli chodzi o grę niektorzy ze steam mogą zrobic sobie stara aktualizacje steam przecież to niema jakiegos wiekszego problemu z tym poprostu admini danego servera powinni wiecej spedzać czasu na serverze i niema znaczenia czy server tp jest dla ns czy dla steam poprostu to jest taka sprawa ze admini maja swoje obowiazki wzgledem servera czyli powinni byc te minimum czasu na serverze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał Maksiu moim zdaniem powinni wrócić Global Admini. 

Ale zaraz będzie, że nikt się nie nadaje na to stanowisko. 

Wystarczy jakiś admin, który gra kilka godzin dziennie, aby w razie czegoś można było się z nim skontaktować przez steam.

 

A co do adminów NS, to nie można zrobić tak jak nasz kolega Darek Wiertelorz ?

Ma on konto na steam i może komunikować się tak jak każdy grający na platformie steam, tyle tylko, że cs'a ma NS.

Uważam, że ns mógłby mieć admina, założy konto i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

moim zdaniem powinien wrócic GLOBAL... to wiele ułatwi... ale coz... nie kazdy chce wejsc na TP...

 

Też jestem takiego samego zdania o powrocie Globali. Nie było by żadnego problemu z cziterami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Owszem ja mogę Pogonić Do gry TP, Ale nie chce słyszeć żalów ze ktoś dostał bana za darmo bo miał 40 sekund jeszcze albo blalalal... Dziś zrobie sobie bindy, a ze mam   teraz praktycznie dużo czasu to   będę gonił do gry TP..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A czy gracz na platformie NS nie mógł by mieć admina pod warunkiem, że będzie miał konto steam ? Komunikacja będzie zapewniona po między innymi adminami/graczami itd... ? Co Wy o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo zaczyna sie spam. Trzeba w takim razie w odpowiednim dziale ( admin chat) rozpoczac rozmowe na temat Global Adminow.

 

 

 

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×