Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DisAppear

Admini vs Gracze

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Wpadlm na pomysl bysmy zorganizowali na DD2 meczyki pod koniec miesiac Admini vs Gracze.

Wszyscy Admini vs gracze z top15 . Byla by to tez motywacja innych graczy by dostac sie do top15 by zagrac taki meczyk. Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie. Lecz potrzeba poparcia graczy no i chec adminow na taki meczyk. Liczy sie przeciez fajna zabawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top 15 vs admini? chcesz zrobic z tego turnie

j co miesiac? to na peeno nie wypali pojedynczy event w postaci jednego meczu. wybrana piatka adminow z top 15 vs piatka graczy z top15 to juz moglo by predzej wypalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł,ale nie wypali...
Admini jak i gracze są z różnych miejscowości w polsce...i każdy ma jakieś zajęcie
Ciężko będzie zorganizować coś takiego.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że każdy jest negatywnie nastawiony , a ja wręcz przeciwko. Oczywiście zgadzam się z wami, że nie robić tego co miesiąc , lecz raz na jakiś czas, czemu nie?. Zbliżają się święta, więc można by było z tej okazji coś takiego zorganizować? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Nie... 1 jest odpal,5 jest odpal,3 adminow i co zostaje 6...

 

 

nic nie zajarzylem z Twojej wypowiedzi....

 

 

a propo tematu, całkiem spoko pomysl, lecz stawiam ze nie wypali, a rozmowy byly juz podejmowane w tym kierunku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona. Proponujesz zwykły turniej, więc nie wiem czemu piszesz w tym dziale. No chyba, że chciałeś aby serwer publiczny został zamknięty na czas 'rozgrywek' - to raczej nie przejdzie.

 

Nie za długo zostanie ogłoszony konkurs, w którym będzie można zyskać ciekawe nagrody. Czekajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×