Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WrednyAwP

Prosba o wykfalifikowanych adminow na dm +bf2

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz spotykam sie z niewykfalifikowanym co do systemy na jakim robia testy grafiki adminie... Czy wlasciciel serwera moze poprawic program alboi wymienic administracjie ktora nie pojmoje ze jak robia test i cie zabijaja bo wyskakuja okna to po zgonie juz nie ma okna i nie omijam zadnego testu tylko nad zwyczajniej nie mam jak go zrobic pdoczas gry... A teraz do Admina Divaine czy jak tego czlowieka zwa zresp sioe w miejscu gdzie kazdy tylko czeka by cie zabic i zrob test a potem pomysl nad swoim zachowaniem błaznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie wy macie głowy ???? Może i macie 32 Bity ale co ja wrzechwiedzący jestem ??? weszłem na spect i specjalnie dałem ci test kiedy do nikogo nie strzelałeś i nikt to cb nie strzelał.Wyszło negatywnie to że ty za przeproszeniem masz w "dupie" test to już nie moja wina.

 

Banuje odrazu gdy wyskoczy negatywnie bo za 2 razem ktoś może już przełączyć na 32 bity.

 

Błaźnie ? to nie ja biegam i myśle sobie że moge wszystko.Skończ te brednie test wykonuj nie zważając na to czy ktoś do Ciebie strzela czy też nie.

 

JEŚLI KTOŚ CIĘ ZABIJE TO NAPISZ NA U@ ŻEBYŚ JESZCZE RAZ DOSTAŁ TEST TAK JAK TO ROBI WIĘKSZOŚĆ U KOGO WYCHODZI NEGATYW.ALE TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY I BANA NIE MOŻESZ DOSTAĆ?? CIEKAWE JAK TY BYŚ SOBIE PORADZIŁ JAK JESTEŚ SAM NA SERWIE I SPAM NA U@.POZDRO DLA CIEBIE... WSZECHWIEDZĄCY GENIUSZ GRY W CS'A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banuje odrazu gdy wyskoczy negatywnie bo za 2 razem ktoś może już przełączyć na 32 bity.

Nie wiem co miałeś na myśli, ale żeby zmienić na 32 bity bądź znowu na 16 bitów to trzeba uruchomić ponownie CSa, czyli wyjść z serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek Okazuje się że nie trzeba.Było pare takich przypadków co latali i strzelali do tych co licki mieli z kosy a jak popatrzyłeś na nich za pare minut po napisaniu na y@ to już tego nie robili co więcej nawet nie ograniali za bardzo gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Divese

Proszę nie robić testu z menu admina bo z tego co zobaczyłem ma błędy i cały czas wyskakuje że gracz przeszedł go negatywnie. Tak wiec zostaje tylko po przez konsole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja też miałem negatywnie to wziełem na /spec i Pan Admin FoRfItEr znowu zrobił mi test i był pozytywny. Więc jaki problem przestać na chwile grać. To tyle odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×