Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

de_cpl_mill
de_aztec
de_kabul
de_chateau
de_cpl_strike
de_cbble
de_mirage
de_hell


 

Wiem too maja byc mapy ESL'a ale troche malo mapek. Mi sie zdaje ze te najbardziej by sie nadawaly

Nie mowie zeby wszystkie dodac ale moze chociaz pare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aztec - na nie (FPS-y)

cpl_mill kopia tuscana

kabul - to nie mapa na TP

szeto - chcesz zeby ludzie powychodzili? :D

de_cbble - z mało osób na tym serwerze zamiast tego odpowiednik de_forge prędzej

de_mirage - <3

hell - fajna mapka

 

w nazwie serwera są mapki ESL już nie przesadzajmy że jest ich tak mało ważne że jest z kim grać a przy róznych udziwnionych mapach ludzie będą uciekać

 

(mirage jest na serwerze czy nie ma bo już sam nie wiem? :D jeśli nie ma to koniecznie wrzucić!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież train i mirage to jak najbardziej klasyczne mapki grane na każdym TP. nie rozumiem w ogole czemu ich nie ma? ktoś ma na to jakiś argument bo chyba nie taki, że nikt tych map nie zna :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zejdz na ziemie. TP to TP wiec obowiazuja mapy ESL. Petrus pisal ze nie doda na razie zadnych map i nie mamy tu spamowac.

Kolego nie bulwersuje sie tak to byla tylko propozycja zachowujesz sie tak jak bym chcial wam zaszkodzic.

 

 

Ps : Dzieki za warna ; ) juz najlepiej nie bede wogole pisac ;D.

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie bulwersuje sie tak to byla tylko propozycja zachowujesz sie tak jak bym chcial wam zaszkodzic.

 

 

Ps : Dzieki za warna ; ) juz najlepiej nie bede wogole pisac ;D.

 

Też dostaje warny :/

 

ale jak chodzi o temat jestem ZA!!!!!

 

 

- przydadzą sie nowe mapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chociaż zmienił Tuscana na Traina :)

Ocipiałeś chyba xD

 

Na obecną chwilę mapcykl wygląda następująco:

-dd2

- inf

-nuke

-tuscan

 

Proponował bym takie rozwiązanie:

-dd2

-train

-inf

-nuke

-tuscan

 

Ewentualnie można by mirage wpasować pomiędzy inf i nuke. Wtedy mapcykl był by zbalansowany i sama rozgrywka była by dużo ciekawsza.

Nikt by na tym nie ucierpiał, a jak by nie patrzeć obie mapy zarówno train jak i mirage jak najbardziej są mapami esl. Nie wmówi mi nikt, że tak nie jest. Czy to esl/mix czy też TP. Mapy są aktualne obowiązujące i grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A więc? Zainteresowanie mapami jest. Ludzie zadecydowali co i jak chcieli by pograć. Tak więc ruszmy z tym tematem do czynów i można zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, Petrus dodał Tuscana z trudem, Ej może jeszcze Westwooda? Żartuje weź cie wyjdzie! NA NIE!

 

Kolego co ty taki zbulwersowany kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie train i mirage nadawaly by sie na ten serwer znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za dodaniem nowych map .Dzisiaj rozmawialem nawet z wieloma graczami na serwie i kazdy jest za wprowadzeniem nowych map dlatego ze te juz sie naprawde nudza .Obojetnie jaka moze byc train albo co innego .Wazne zeby bylo cos nowego.I nie wypowiadajcie sie w ten sposob ze jest zawsze duzo graczy to nie ma sensu niec zmieniac bo to bez sensu.Ostatnim czasem na serwie zebrala sie juz naprawde fajna paczka ludzi do gry ktora gra barzdo czesto i jesli kazdy porusza temat dodania nowych map to poprostu dodajcie cos nowego.Bo bedzie temat za tematem ,a admini nic nie robia w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam nadzieję, że nie będzie tak jak ostatnio. Gracze zawsze chcą zmian, ale jak coś się stanie to umywają ręce. Poprzednio był również ten zestaw map + wspomniane dwie mapy. Serwer był jeszcze bardziej rozkręcony i z niewiadomych przyczyn nagle upadł. Nie twierdze, że to była wina map, ale na pewno coś jest na rzeczy. Serwer z początku był tylko [dd2], później [dd2/inf] itd.. to jest praktycznie zmiana moda. Tak jakby obecny dd2 zmienić na 4fun i dowalić komplet map.

 

Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej... starajcie się rozkręcać serwer. --> dodaję mapę de_train

 

Co do mapy de_mirage, to wiem, że jest to fajna mapa ale... z niewiadomych przyczyn nie da się tam ustawić w dwóch miejscach antyrusha. Próbowałem dawać po 2-3 w 1 miejscu, a i tak dalej można przejść. Robiło się niezłe FFA jak była ta mapka.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×