Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: The Rev '

2. Steam ID: 0:1:63791247

3. Wiek: 16 lat.


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Moje doświadczenie jest dość duże. Mialem admina już na wielu serwerowniach. Posiadałem także własną sieć, dlatego myślę że ogarne.

6. Znajomość AMXX (x/10): 8-9/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Na początek - cześć ! :) Jestem Łukasz. Mam 16 lat. Na sieci jestem już ok. 2-3 tygodni. Jednak na forum ok. 10-11dni. Wracając do tego dlaczego chciałbym zostać adminem.. Czasem na DM+BF2 lata jakiś odpał (np. w godzinach nocnych), a admina nie ma.. Więc mógłbym ogarniać właśnie w tych godzinach serwer. Oczywiście w dzień także, ponieważ gram dość często. Mam odpowiednie doświadczenie w adminowaniu, o czym napisałem już wcześniej. Myślę że dam rade opanować trochę problem z czitami.

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak.

9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście.

10. Reklamy/SMS: Kiedy podanie zostanie zaakceptowane wyślę sms'a.

 

+ 5 reklam :)

 






Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ! Przyda sie admina zreszta on jest bardzoo pomocny dla innych :) moim zdaniem powinniscie dac mu szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sms'a wysyła się przed podaniem a nie jak będzie zaakceptowane a po 2 to możesz te 5 reklman jako forma zapłaty....

Gdyby nie to to byłbym na TAK a tak narazie to NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy uzupełnione więc jestem na TAK. Często go widuje na serwerze i kłopotów z nim nie ma :) Przyda się każda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tych reklam bym nie przyjął, gdyż zostały wcześniej już na forum opublikowane. Zrobiłeś więcej, więc ok.

 

Nie jestem do końca przekonany, ale...

 

Podanie zaakceptowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×