Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bluzgający bot

[DM+BF2] Prośba o odbanowanie - Bluzgający bot

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Bluzgajacy bot
Serwer: [DM+BF2]
Twój SteamID: VALVE_0:4:1928425811
Twoje IP: 31.0.190.76
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16.11.2013 - 18:29:43
Powód bana: Aktywny Ban
Nick Admina który zbanował: StrzelaM EntereM
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): No to tak. Nie mam SS ponieważ ja dopiero od dziś gram na tym serwerze, a tu ban z informacją, że mam aktywnego bana. To nie jest możliwe bo dopiero od dziś gram u was na serwerze i dziś dostałem ip od kumpla. Możliwe też jest że weszłem właśnie na serwer z nickiem takim jak miał tamten gościo bo wchodzę, patrzę a tu 683 zabójstwa, ale mi to nie przeszkadzało :). No ale jak dostałem bana to się zdenerwowałem i od razu się zarejestrowałem na forum i proszę o unbana. Nie wiem jak wam mogę to udowodnić. Nie wiem czy uwierzyli byście ale mój kumpel który właśnie mi dał to ip może potwierdzić że dopiero od dziś gram na tym serwie. A jeśli nie to mogę zacząć grać na innym nicku tylko żebyście mnie odbanowali. Po ip też może zobaczyćie że tamten miał inne, a ja nie mam zmiennego.

Naprawdę nie kłamie i proszę o rozpatrzenie mojej prośby :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jest ostro banowany ma sporo aktywnych dziwne by było jak bym nie zareagował na to że aktywny biega po mapie. Czy dostaniesz UB zadecyduje Moderator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie banów z powodem aktywny, jeżeli nie sprawdzicie początku IP, czy się zgadza.

Nick jest dość popularny, także...

 

Daję UB,@@Bluzgajacy Bot zmień nick i najlepiej go zarezerwuj w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×