Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kejti

Skarga na smakosha

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, chciałbym złożyć dzisiaj skargę na pewnego admina o niesamowitym nicku"Smakosh"  już pomijam to, że chłop jest pyskaty i zachowuje sie jak dziecko ale krótko mówiąc zapierdala na wh, Nie, nie jest to tylko moja opinia, jest to opinia kilku osób widać zresztą to jak siemasz jakby sie komuś chciało oglądać to ok 21 godziny mapa de_dust2 na shifcie, nie ważne jakbym zapierdalał to i tak on wie gdzie ma gdzie celować. Jak taka osoba ma być adminem to lepiej z miejsca skasujcie serwer albo całą serwerownie bo to nie ma sensu, rzygać sie chce. Tak więc serdeczne jp i licze, że coś z tym zrobicie

 

 

z poważaniem KEEEEEEEEEJTI



a i zapominałem dodać, że dostałem bana za rzekome obrazy, których nie było, po prostu byłem niewygodny dla tego świetnego admina :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na samym początku prosił bym o połączenie tego tematu z tym o ile to możliwe.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31729-skarga-na-admina-smakosh/

 

Po przeczytaniu waszych skarg dochodzę do wniosku, że obaj jesteście znajomymi i nawet nie chciało się wam napisać osobnych skarg, co uważam za totalnie bezsensowne.

 

 

a i zapominałem dodać, że dostałem bana za rzekome obrazy, których nie było, po prostu byłem niewygodny dla tego świetnego admina :*

 

Tak jak już się wypowiedziałem w skrdze kolegi. Za darmo nie rozdaje banów. Kto mnie zna ten wie. Mara ewidentnie pisał na say'u poczciwe wiązanki. Ty natomiast byłeś lepszy od swojego kolegi, ponieważ owe obelgi kierowane były do mnie na admin say'u tak więc tych niestety chyba się nie da sprawdzić. Chyba bo w sumie nie jestem tego pewny.

 

Dodam jeszcze, że również masz prawo napisać skargę i nie mam nic przeciwko temu. Jeśli natomiast już obaj mnie oskarżacie o czity, proszę to udowodnić. Demo ogólnie dostępne tak więc proszę bardzo.

 

Miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ;D usmialem sie czytajac too kolego <banan>  razem rozkminialiście co napisac?.

Smakosh jest moim zdaniem bardzo opanowanym czlowiekiem nigdy nie widzalem zeby dawal bana za nic.

A jesli chodzi o wh too jest demko rozpisz to zobaczymy :)lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×